Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mi történt? Nem értem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi történt? Nem értem és szomorú vagyok nagyon

Figyelt kérdés

A barátommal több, mint másfél éve együtt vagyunk, eddig őrült nagy szerelem volt, első pár hónapban rózsaszín felhő, de még utána, egészen egy héttel ezelőttig is rágondoltam, és beleremegett a gyomrom. Aztán egy hete reggel úgy ébredtem fel, hogy valami furcsa, valami változott vagy nem is tudom.. na és azóta amikor nem látnak, akkor sírok, amikor igen, akkor meg simán csak kedvetlen vagyok, alig mosolygok, nem tudok mit csinálni. Szerintetek mi történt? Nem akarom elveszteni, nagyon sok emlék kötődik hozzá, rengeteg mindent éltünk át, án is kötődök és ragaszkodok hozzá, de lehet átalakult a szerelem szeretetté. Ilyen hamar? Ő még szerelmes. Nem tudom, mit tegyek.

Előző barátomnál mikor elmúlt a szerelem, akkor nem voltam szomorú, csak dobtam és kész, megkönnyebbültem. Őt nem tudnám eldobni magamtól, beleőrülnék.

Kérlek tanácsoljatok valamit, mert kezdek megzakkanni...

16 és fél vagyok.



2013. júl. 27. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
semmi nincs, most ez van, ettől még ne dobd el, szeresd tovább, ő még szeret, ezért maradjatok együtt :)
2013. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikusan az, ha nincs probléma akkor generálsz magadnak, de olyat amin fölöslegesen rágod magad.
2013. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16 ÉS FÉL vagy, így már nem is tudsz tinip*csának. :DDD
2013. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi utolsó, a kérdésem komoly, kérlek ne ilyeneken akadj fel. Ha tanácsot nem tudsz adni, akkor ne szólj be, nem szeretnék ezen is gondolkozni.
2013. júl. 27. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!