Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fél éve udvarolok, ma megvolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve udvarolok, ma megvolt az első csók, de? .

Figyelt kérdés
...miután megvolt az első csók éreztem rajta, hogy nincs minden rendben. Soha senkire nem vártam ennyit, benne van valami, ami miatt várnom kellett rá. Miután rákérdeztem, hogy mi a baj, azt válaszolta, hogy "Nem tudom, nem bírok benned annyira, hogy beléd szeressek." Ez volt 6 órája, azóta veszekszünk, hogy miért csinálja ezt. Szóval a kérdésem, hogy adjak neki időt, vagy már veszve van?

2013. aug. 2. 21:22
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
ez azt jelenti, hogy "szakítsak vele"?
2013. aug. 2. 21:41
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
én három évet vártam az első barátnőmre a három sok minden meg tőrtént velűnk. három év után bele egyezett hogy egyűtt legyünk és még mindig egyűtt vagyunk
2013. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Adhatsz időt és várhatsz. Lehet, hogy valamennyire összejöttök, de sosem teljesen, lesznek kisebb kilábalások. De akár hagyhatod is.


Ez volt az exemmel, 7 hónapot vártam arra, hogy megcsókoljon, majd egyből utána közölte, hogy nem lehetünk együtt. Utána még 1 évig húztuk ilyen se veled se nélküled kapcsolattal, majd fogta magát és a szakításunk napján már összejött egy másik csajjal.


Nekem azóta van egy normális párom 8 hónapja. :)


17/L az exem szintén velem egykorú

2013. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
nagyon irigyellek...
2013. aug. 2. 21:49
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Húú kedves kérdező... Képzeld el én is fél évet vártam egy lányra, nagyon türelmes voltam hozzá és beleszerettem. Csók nálunk nem volt, mert a csaj direkt eljátszotta a megközelíthetetlen nő szerepét. Fél év várakozás és már kialakult érzelmek után azt mondta nekem, hogy ennyi, kész. Ez pár hete történt.


Én most szívesen meginnék veled vmi töményet, meg jól eldumálnánk, de azt mondom: Hagyd a fenébe azt a hülye libát!


Megtanultam a leckét és te is sztem: "Két dologra nem várunk, buszra és nőre. Mindig jön a következő."


"Adjak neki időt?" Hát, öcsi adtál már neki eleget, fél évet, mit akar még? Egy normális lány/nő hamar eldönti, hogy mit akar. Na, olyat kell keresni!

2013. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
nem tudok kommentet hozzáfűzni, lezsibbadt az agyam... nagyon :D
2013. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Hát ha már ennyit kűzdöttél érte szerintem ne hagyd annyiban... Nekem 1évet udvarolt a párom. Úgy voltam vele, hogy én csak olyannal jövök össze. akinek tényleg kellek, természetesen kölcsönös szimpátia mellett. Nem sokára 5 és fél éve leszünk együtt. Szóval: NE ADD FEL!

N

2013. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :')
2013. aug. 2. 22:54
 19/20 anonim válasza:
Ha szereted próbéld meg elérni h viszonozza és ne szidd ha nem teszi!
2013. aug. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Sose fuss olyan szekér után, amiről rád borul a trágya :/ !!!!
2013. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!