Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mióta vagy egyedül, illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta vagy egyedül, illetve mikor ment tönkre a kapcsolatod?

Figyelt kérdés

kb 1 hete van válságban a kapcsolatom a barátnőmmel, és ez a dolog már menthetetlen. Elveszítettem, a saját makacsságom, és bunkóságom miatt.

Rossz érzés van bennem, hogy soha többé nem érezhetem őt.

De a kérdés most az irányú, hogy ti mióta vagytok egyedül?

Hogyan tettétek túl magatokat a szakításon?

13 hónapos kapcsolatnak kell búcsút intsek most.

Rengeteg dolog kavarog bennem. Lehet soha többé nem lesz ilyen szép, okos, és kedves barátnőm. Önmarcangolásba vágtam át, és fogalmam sincs mivel fogom feltölteni a keletkezett űrt.

Hiába dolgozom, hiába foglalom le magam. A gondolataim körülötte forognak, és a szép emlékek képe vetítődik ki szememre. Sőt, néha még el is képzelem magam mellé pl a járdán, hogy sétálunk, vagy az ágyban hogy átölelem.

A lehető legrosszabb, hogy én tettem tönkre az egészet, miattam szeretett ki belőlem, én b/sztam el. Sosem fogom ezt megemészteni, és megbocsájtani a mocskos egómnak, hogy ellökte ezt a lányt mellőlem!!!!!!!!!!



22/F



2013. aug. 7. 09:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%

Ember kapd mar ossze magad ;D hogy ha meg szereted akkor nem menthetetlen ...csak probalj bocsanatot kerni tole a leheto legtobb modon es mond meg neki hogy szereted es hianyzol neki :D hogy hianyzonak azok a pillanatok amikor atolelted egyutt nevettetek :D

Kerj tole egy utolso eselyt es igerd meg neki hogy megvaltozol :D

2013. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
nem hisz már bennem...megmondta. Nincs szüksége egy olyan kapcsolatra, ahol rengeteg a veszekedés. Ígértem mindent neki..de nem értem el semmit. lassan 2 hete nem találkozunk. (amugy hetente taliztunk) és aztmondja nem hiányzom neki. szóval ez a hajó végleg elment.
2013. aug. 7. 09:31
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
Mi a neve belinkelem neki ezt a kerdest es megmondom neki hogy azert tobbet erdemel az aki erted ki ir egy kerdest ide ;)
2013. aug. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
nem hatnak rá a szavak. ismerem. ne linkelj neki semmit sem.
2013. aug. 7. 09:36
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapja vagyok egyedül, barátnőm elhagyott. Azóta sem vagyok jól. Ezt értsd úgy, hogy k..va szarul. Nem tettem magam még túl rajta.
2013. aug. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

értem. sajnos rám is ez vár. legalább 1 év szingliséget jósolok magamnak...:/

rengeteg idő...

és mivel én léptelen vagyok az egyéjszakás dolgokra, vagy legalábbis most abszolult nem vágyom rá, gyakorlatolag szex, ölelés, csók, és szeretet mentes lesz az életem. már leírni is fáj, hátmág majd átélni...faxxxx kivan hogy ekkora b/rom vagyok!

2013. aug. 7. 09:43
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi már több mint egy hónapja szakítottunk. Túl fogod élni, szar lesz az biztos. Engem is emiatt dobtak, a veszekedések miatt. Ígértem, hogy majd megváltozok, de nem lett belőle semmi. Mi viszont éjjel-nappal, nap 24-ben együtt voltunk. Így sztem nehezebb, mert a heti egy találkával nem nőttök annyira össze. Szabályosan elvonási tüneteim voltak. Fel a fejjel. Kitartást! 22/L
2013. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a jó oldalát. Heti egyszer taliztatok és akkor is csak veszekedtetek. Akkor tényleg nem illetek össze. Meg legalább tanulsz ebből, a következőnél már nem szúrod el. Plusz, már fel vagy készülve. :) Az a szar, amikor dobnak és tátogsz a levegő után, mint egy partra vetett hülye hal. Na, én legalább is így reagáltam. :/ Voltam olyan okos, hogy nem vettem észre a jeleket, hogy tele van a hócipője velem.
2013. aug. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja, megint 22/L voltam. :)
2013. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a mi kapcsolatunkban néha úgy éreztem én vagyok a pasi, meg nézve a válaszolókat, akiket elhagytak, ők is pasik. Általában a pasik vakok a jelekre. Hm, na itt vagyok én, mint nő, aztán én is bamba voltam.
2013. aug. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!