Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez még normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez még normális? Hogy mondanátok kel a szüleiteknek?

Figyelt kérdés
Eddig egyszer volt barátom, ő is csak 1 hétig, kézfogáson és szájra puszin kívül nem volt semmit. Most megtetszett egy fiú, akivel kölcsönös a szimpátia, vele csókolóztam először. Több, mint kavargatás, de ""hivatalosan"" nem vagyunk együtt. Egy a gond... Ő 20 éves. Semmi "olyat" nem akarok vele, és ő ezt teljes mértékben megérti... De mégis félek elmondani a szüleimnek, mert teljesen biztos vagyok benne, hogy kiakadnának.. Ti elmondanátok nekik? Ha igen, hogyan? 15/L

2013. aug. 15. 03:05
1 2
 1/17 anonim válasza:
57%
csá ősök , ő fog b*szni
2013. aug. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
7%
Teljesen ellenzem azt, hogy egy 15 éves csaj nálánál sokkal magasabb eszmei szinten álló 20 éves sráccal kavarjon
2013. aug. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát muszáj lesz nekik elmondani. Szóval lehet ebből nem lesz kapcsolat. Sajnálom. :(
2013. aug. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem az a tipikus mai fiú, eddig egy lánnyal feküdt le, nem cigizik, nem issza le magát a sárga földig minden hétvégén... Ma például fent voltunk egyik haverjánál, és ő tiltotta meg, hogy igyak. Bár nem is akartam. :D Szóval nem vinne bele rosszba se, stb... De ezt hiába mondanám el anyuéknak, nem hatná meg őket... De viszont a fiút meg nem szeretném megbántani... :( És elég érzelmes típus, ha most nemet mondanék neki, biztos fájna neki...
2013. aug. 15. 03:10
 5/17 A kérdező kommentje:
03:06 remélem most elhitted, hogy vicces vagy :||||
2013. aug. 15. 03:10
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha new mondod el a pasid nagyon megszívhatja. ha az én lányom lennél annyi napig verném a fejét ahány éves
2013. aug. 15. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

szia apa!

mizujs?

van egy felnőtt barátom, de nem dugunk!!

Apád ekkor_> püff egy pofon!!

2013. aug. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
03:11 Már most úgy érzem, hogy kezdem megszeretni... De félek, hogy, ha elmondanám itthon, akkor nem is találkozhatnék vele utána... Azt meg nagyon nem szeretném... :((
2013. aug. 15. 03:12
 9/17 A kérdező kommentje:
Esetleg egy normális tanácsot valaki? ://// ....
2013. aug. 15. 03:13
 10/17 anonim ***** válasza:
erényöv a tanácsom
2013. aug. 15. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!