Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az első szerelmem érdekes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelmem érdekes, Érdemes újraprobálni?

Figyelt kérdés

Szóval 2011-ben lett elsőnek barátnőm, én válogatós tipus vagyok, és az első barátnőm Jenni nagyon megragadt bennem.

Nagyon kedves aranyos lány volt, én tőkéletesen elfogadtam öt és szerettem a hibáival egyű. Szóval Jenninek az volt a problémája hogy szűletésénél oxigényhiány lépet fell és agykárosodása lett, szóval volt hogy gyerekesen viselkedett. Vagy hülyeségeket csinált,könyen becsapható meg stb. És egy szakmunkás iskolába jártunk egy osztály akkor voltunk 10.-esek. Szóval az osztálytársaink folyton minket támadtak velűnk voltak elfoglalva. 2011 októberében Jennivel összevesztünk , ez a sok bunkó akiknek nem tetszett hogy járunk, folyon bántották Jennit de sajnos nem voltam ott, mert ö cukrász volt én meg pincér. Szóval és igy ment ez de Jennit otthon is nagyon szirórúan fogták és túl nagy volt rajta a nyomás. 2011 Október 27-én szakitót vellem akkor lett vége. Ö volt az első szerelmem sok hibája volt de én ugy szerettem őt ahogy van. Szóval telt az ídő de még 2012 nyarán is ö járt a fejembe , terités közben nyári gyakorlaton eszembe jutot. Szóval most van 2013 vége és már nem vagyunk osztálytársak. És Timi szerint beszélt Jennivel és azt mondta múltkor még szeret engem, és én újra meg akkarom vele probálni.

Ö megy most a Gimibe +2-évre én meg már lehet megyek dolgozni. Mind ketten 20 évesek vagyunk . Én egy depressziós szorongós srác vagyok. Állitólag jól nézzek ki,és mások mondták találhatnák nála jobbat is! De én őt szerettem. Ö volt nekem az első és más mint a többi lány.

Az volt a gond hogy szakkitás utána elmondott mindent hogy mekkora nekem odalent meg stb. Szóval az osztálytársak 50% Gipsy folyton bántota Jennit de akkor már gyakorlaton voltak. És mikor egyszer lent voltan tanéteremben az a Gipsy aki miatt részben tönkre ment láttam hogy Jennit csicskáztatta elküldte a bűfébe meg stb. És akkor éreztem azt hogy "egy ilyenek féregnek vagy a csicskája" Pont ilyenektől akkartam őt védeni meg ilyenek. De nem űgy sűlt el a dolog. Szóval azóta sincs barátja neki és Timi szerint még szeret engem szóval meg akkarom probálni újból. Nekem azóta volt 2 barátnő szerűségem. De én nem igazán tudok bárkivel járni , én ilyen ölelgetös vagyok.

Szóval érdemes lenne megprobálni , van esélyem ?

Bocsi a helyesírásért de ma nagyon ki vagyok. Nem rég értem haza mert apunak segitettem.



2013. aug. 26. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, ha van rá lehetőséged, tudom mit érzel, régen én is hasonló úton jártam. :) Sok sikert hozzá! 20/f
2013. aug. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kössz a válasz! Igen , megpróbálom nem vesztek vele semmitse! Bárcsak összejönne!
2013. aug. 26. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok! :)
2013. aug. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nagyon szerettem még mindig, most is a sírás folytógat! Anyira hiányzik!
2013. aug. 26. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!