Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy életre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy életre szolo szerelem, ha valaki 15évesen ismeri meg azt a nagy szerelmét, akivel az életét akarja leélni? Vagy ez csak gyerekszerelem?

Figyelt kérdés

1éve vagyok egyutt a barátommal,decemberben leszek 16 és nagyon szeretjuk egymást.Voltak és vannak hullámvolgyek a kapcsolatunkban,de mindig visszatalálunk egymáshoz.Anyukám ellenzi,mivel szerinte igy nem fogom kiélni magam,hisz fiatal vagyok még,de nmértem abban mi a kiélés,ha kitudja hány pasival fekszem le és satobbi.Az ugyanugy jelenthet kiélést,ha a párommal vagy nélkule elmegyek bulizni,normális keretek kozott,nem?Nemakarok lotyo lenni...Sajnos anyu a saját példájábol merít,mivel apunak szentelte 15éves korátol ugymond hát igen,neki szentelte az életét,és csúnya vége lett.De a barátom nem olyan,mint apu volt,hogy megcsal meg ilyenek.Lehet hogy gyerekszerelem,de akkoris látom rajta,hogy nagyon szeret és komolyan gondolja velem...és énis nagyon szeretem ot.

értelmes válaszokat kérnék,koszonom!:))



2013. aug. 26. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ritka az ilyen, de nem kizárt. Egyik ismerősöm is 16 éves volt, mikor megismerkedett a barátjával, azóta is vele van, ma már 30 éves és a 2.babát várják, jól megvannak. :D
2013. aug. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
naaa az milyen jo már:)
2013. aug. 26. 17:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia, az ismerőseim között többen is (4 pár) vannak akik, első kapcsolat. Van aki 18 évesen jött össze, van aki előbb. Most 27-30 évesek, és mind a négy pár szétment, van akik esküvő után. Egyiknél sem volt konkrét ok, csak rájöttek (és érdekes módon főleg a nők), hogy még ki akarnak próbálni dolgokat az életben. :(
2013. aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

15 évesen nekem is volt egy nagy szerelmem, az első igazi. Akiről simán el tudtam volna képzelni, hogy egyszer majd nagyon komolyra fordul a dolog. Aztán 2 év múlva vége lett.:)

De olyan ismerőseim is vannak, akik 15-16 éves korukban jöttek össze a párjukkal és 10 év elteltével is együtt vannak.

Szóval mindkettőre van példa.

2013. aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Még egy éve sem vagyunk együtt a barátommal, de el akar venni, és szeretnénk gyereket is. 18 vagyok, és én hiszek az igaz szerelemben, szerintem te se foglalkozz anyukáddal. Attól, hogy neki rosszul alakult, még vannak szép ellenpéldák. Bízz a kapcsolatotokban! Amúgy meg úgysem lehet előre látni a jövőt, majd kialakul minden.:)
2013. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
itt van az én példám. 5 éves koromban ismertem meg a feleségemet, azóta együtt vagyunk. várjuk az első babát:) még most is mindig ölelgetjük egymást, fogjuk egymás kezét, mint régen. állandóan. ha igazán szereted, akkor nem lehet megunni. én 11 évesen kértem meg a kezét, és egyből igent mondott. és ez lett belőle:) szurkolok nektek is:)
2013. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A ferjemet 15 evesen ismertem meg, 17 evesen jottunk ossze, most mar a masodik babankat varjuk:-)

Egyebkent egy fium volt meg, aki szamitott, meg par gyerekkori probalkozas, de az az egy is belem egett...vannak ilyen tipusu emberek...

2013. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 JohniDaren ***** válasza:

1000-ből 1 jár így.

A legtöbb barátnőm 14-15 évesen ugyanígy gondolkozott és már egyikük sincs eggyütt azzal akit az élete párjának gondolt.

Ne légy ilyen naív!

2013. aug. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad előrevetíteni a jövőt. Lehet együtt tervezni, sőt annál jobb, minél több közös tervetek van, de hogy milyen lesz maga a kapcsolatotok, azt nem tudhatjátok. Ilyenekben soha nem másokra, hanem a saját megérzéseidre kell hallgatni. Ti tudjátok a legjobban, milyen a kapcsolatotok, senki más nem ítélheti meg helyettetek.
2014. aug. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!