Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Boldogság helyett rettegés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogság helyett rettegés?

Figyelt kérdés

Nem is annyira párkapcsolati, inkább önismereti téma ez, de ide írom, hátha valakinek már volt ilyenben része.


Mindig is volt egyéniségem és nem voltam egy elveszett lány sem. Aztán összejöttem egy sráccal, aki álmaim netovábbja, elmondhatatlanul odavagyok érte. A baj csak az, hogy mióta együtt vagyunk, számomra minden más megszűnt. Minden gondolatom körülötte forog, gyakran rám jön egy rettegésszerű érzés, hogy mi lesz velem ha elhagy, vagy ha kiszeret belőlem. Már a hobbijaim is kezdenek eltűnni az életemből, mert képtelen vagyok bármi másra koncentrálni. A barátaimmal sajnos nem tudok nap-mint-nap összefutni, így ezzel sem tudok segíteni magamon. Nem vagyok őrült, volt már több éves kapcsolatom ezelőtt, de ennyire kiszolgáltatottnak még sosem éreztem magam. Sokszor érzem magam magányosnak is emiatt, mert ahelyett hogy a világ legboldogabb embere lennék, megszállnak a negatív gondolatok és a félelem attól, hogy vége lesz. Azzal kapcsolatban várnék tanácsokat, hogy az élethez való hozzáállásomon hogyan változtassak, hogy erősebb legyek ennél és újra önmagam lehessek.



2013. aug. 30. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
élj, úgy amikor nincs veled, akkor nem létezik és hátha visszatalálsz önmagadhoz :)
2013. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj újra koncentrálni a hobbidra. Az jó, ha van(nak). Sportolj. Menj el lovagolni, az csodákat tesz. tegyél erőfeszítéseket a barátok megtartása érdekében. Mondd el az érzésedet a szüleidnek, remélem jóban vagy velük.
2013. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem normális ami van veled.


Ezoteriával a pasid foglalkozik? vagy te?

2013. aug. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez normális.

Ha az embernek van valakije,akit szeret,akkor fél,hogy elveszítheti.

Ilyenkor,mikor nincs baj,csinálunk.

2013. aug. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Velem is ugyanexz van , csak hogy fiú vagyok:s
2013. szept. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!