Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Lehet több is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lehet több is vagy ne próbálkozzak?

Figyelt kérdés
Van egy lány nagyon tetszik nekem és elmondtam ma neki!!De ő azt mondta hogy neki más tetszik és el is mondta ki és azt én is ismerem !! :( mit csináljak? ők nem járnak!!!!!!Szerintetek lehet esélyem vagy ne is próbálkozzak !!Ezt a lányt nagyon régóta ismerem és nagyon tetszik legjobb barátom !!!!De én többet akarok mint "barátság"!!!Segitsetek légyszi mit tegyek!!!!!!!! :(((

2013. szept. 5. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Előszőr is nyugodj meg, szedd össze a gondolataidat, és ird le a storyt. Fogunk segíteni.
2013. szept. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
semmit
2013. szept. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Le irtam a storyt!Annyi hogy van egy lány akit nagyon rég óta ismerjük egymást és ő egy ideig bejöttem neki és és most fordult a kocka neki a volt legjobb barátom jön be nekem meg ő!!!És nem tudom mit tegyek mit mondjak neki azt mondta hogy multkor amikor ott voltunk és még "jártak" akkor nem hagyta hogy a fiú adjon neki puszit és azt mondta ma hogy csak azért nem hagyta mert félte hogy tőlem valaki is megtudná de ha nem mondanám el senkinek akár nyelves is jöhet azzal de azt mondta neki én nem tetszek :( és én pedig meg akarom őt szerezni hogy csináljam?? :(S.O.S
2013. szept. 5. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!