Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek? Volt már hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Volt már hasonló kapcsolatotok? Pár hónapja van kapcsolatom. Nem járunk el sehova, csak nála vagyunk. Jól érzem vele magam, és ő is velem. Elég sok idejét elveszi a munkája, heti 2-3 alkalommal találkozunk.

Figyelt kérdés
De napi szinten beszélünk, sms-t írunk;minden egyes alkalommal meglep valamivel, és igyekszem én is őt. Érzem hogy szeret, igaz nem mondta ki, és én sem beszélek könnyen az érzéseimről. Voltak olyan kijelentései, hogy elmegyünk ide-oda, volt hogy felajánlotta egy elég nagy dologban a segítségét, és ebből is következtetek arra, hogy komolyan gondolja velem. Múltkor viszont mondtam neki, hogy legyünk nálunk, de ő azt mondta, hogy jobban szeretné, ha hozzá mennénk. Kicsit meglepődtem, igyekszem nem túlreagálni a dolgot.

2013. szept. 8. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg a dolgot. Azért vagytok egy pár, hogy minden harmonikusan menjen nem pedig ide járkálsz fel a hülye kérdésekkel.
2013. szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az egyik régebbi exemmel 10 hónapig voltam. Az első randinkat leszámítva, csak nála voltunk. Nem vitt el sehová. Gondolom nem akart felvállalni a barátai előtt....


AZóta már házas vagyok. Vele a kezdetektől más a kapcsolatom. Mindig megyünk ide-oda, a haverjaival vagy kettesben. Sosem volt ezzel gond. Megvan az itthoni pihi, a kettesben töltött idő, a családja meglátogatása, és a haverjaival való programok között az egyensúly.


El sem tudnám képzelni már máshogy:)


Beszéld meg a pároddal a dolgot, hogy miért nem mozdultok ki... mert így nem lesz hosszú életű a kapcsolat, ha mindketten ennyire mások vagytok.


27/N

2013. szept. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!