Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakitottam a baratnommel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam a baratnommel mert nem birtam, hogy mindig belemkot, mindenen felidegesiti magat, de nagyon hianyzik szerintetek en is hianyzok neki?

Figyelt kérdés

hetfo reggel szakitottam a baratnommel mert megint csak alaptalanul veszekedessel kezdte a napot.


Es mondtam nekem a veszekedesbol nem kell tobb.


O erre: jo ot nem erdekli nem fog utanam sirni, ez nem egy kapcsolat volt hanem egy szar...stb..


5 honapot voltunk egyutt, ez ido alatt kozos nyaralasok stb...


Holnap megszeretnem latogatni, es megmondani neki hogy imadom es szenvedek, hogy nincs velem. Rosszul dontottem.


De attol felek h o tultette magat rajtam es nem hianyzok neki.


Azok miqtt h ez nm kapcsolat volt, hanem egy szar..stb amiket mondott..



Szerintetek merjem felhivni holnap?



2013. szept. 10. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne hívd fel. Ha vannak olyan közös barátaitok, akikkel ő is és te is sűrűbben találkozol, akkor kérdezz tőle, hogy mondott e valamit a lány neki rólad, és a kapcsolatról, hogy hiányzol e neki eléggé ahhoz, hogy felhívd. Különben szerintem égés lenne felhívni, mert ha sz*rik rád, te meg szerelmes vagy, csak neked lesz rossz.
2013. szept. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal döntenél rosszul ha felhívnád. Jól tetted hogy szakítottatok. Én ugyanígy voltam, sokat veszekedtünk, szakítottunk, újra összejöttünk, megint ugyanúgy szar lett, és ezt 3x vagy 4x játszottuk el, már nem is tudok. De egyik alkalommal se lett jobb.

Amikor szétmentünk hiányzott, és rossz volt nélküle, de a sokadig eset után már bizton állíthatom hogy az lett volna a legjobb ha az első eset után hagyom a pcsába.

Szerintem sokkal inkább az hiányzik hogy legyen melletted valaki, nem kifejezetten ő, és mivel jelenleg mégiscsak ez lenne a legkönnyebb út, ezért akarnád visszaszerezni, de hidd el hogy nem változna semmi, és ugyanaz lenne a vége 1-2 hónapon belül.

2013. szept. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az a baj, nincs kozos ismerosunk
2013. szept. 10. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:

18:43:Ti legalább megpróbáltátok.Mi még azt sem,és így sokkal de sokkal rosszabb érzés.Egyfolytában ez van a fejemben:Mi lett volna,ha...és milyen lett volna..


Kérdező ne hívd fel,ha ő veszekedett mindig veled,neki kellene észrevennie magát.

2013. szept. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nagyon akaratos volt, mindig ramfogta h en kezdtem, pedig nem csak mar besokaltam es ha o elkezdte en folytattam.


Tobb az egoja annal h o felkeressen engem..



Most felhivtam, nem vette fek, ki se nyomot hagyta h vegig csorogjon-.-

2013. szept. 10. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!