Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akit szeretek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonymus :D kérdése:

Van egy fiú akit szeretek! Valami tipp? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Idén kezdtem tanulmányaimat a 6 osztályos gimnáziumban, ahol sok új embert ismertem meg. Az osztályban aránylag lecsúsztam a "menők" közül, főleg azért, mert senkit sem ismertem, habár ez hamar változott. Már az első héten szereztem barátokat, többek között egy fiút is. Három hét után, mikor az egyik osztálytársammal megölelték egymást, tudtam, hogy semmi sincs köztük, mégis nagyon féltékeny lettem, és ekkor jöttem rá, hogy szeretem. A baj csak az, hogy 3 hét ismeretség után nem nagyon merem neki elmondani, valamint tartok kicsit tőle, hogy csak barátként tekint rám. Órán folyton azt hiszem, hogy engem néz, és mintha az én nevemről susognának a barátaival, de nyilván ez csak üldözési mánia. Nagyon szeretem, a személyiségét és külsejét egyaránt. Voltatok hasonló helyzetben? Mit csináltatok? Lett valami a "barátság"-ból? Előre is köszönöm a válaszokat, és tudom, hogy úgy is lesznek olyanok, akik "túl kicsinek" tartanak ehhez, azért mégis megkérek mindenkit, hogy a negatív véleményt tartsa meg magának, nem vagyok kíváncsi rá. Ja, és nem arra gondolok, hogy most minden percben ott akarok "vonaglani" a nyakában, szó sincs róla. Előre is köszönöm a (normális) válaszokat!

2013. szept. 25. 18:19
 1/3 anonim válasza:
100%

ez aranyos. :) a te korodban sajnos nekem is volt olyan, hogy beképzeltem, hogy valaki folyton néz. de meglehet figyelni, lehet hogy tényleg, főleg hogy ő korodbeli én mindig az idősebbekért voltam oda. :D

ne mondj el neki semmit az érzéseidről, csak beszélgess vele, legyetek jóban aztán majd adja magát a dolog.. :) gondolj bele, esetleg bevallanád neki hogy szereted és megbánnád, aztán 6 évig még az osztálytársad lenne... szóval csak lazán fiatal vagy még nem kell semmit elsietni, barátkozzatok :) sok sikert

2013. szept. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszem megfogadni a tanácsodat :)
2013. szept. 25. 21:52
 3/3 anonim válasza:
Szia én is 6.os vagyok!! Igen voltak már szerelmi ügyeim...!! :)Tippek: Öltözz fel nagyon dögösen,légy őszinte,ne áruld el senkinek mert a barátnőid is elmondhatják,legyél önmagad,próbálj vele kapcsolatot alakítani,beszélgess vele,ha amikor mentek haza esetleg mennyetek együtt,legyél vele kedves vicces!Remélem sikerül neked!!
2014. okt. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!