Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy ne veszítsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne veszítsem el?

Figyelt kérdés

2013. szept. 26. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebből aztán sokat nem tudunk meg..Mi lenne ha kicsit mesélnél,hogy mi is történt? :)
2013. szept. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A lakáskulcsodat vagy a pénztárcádat

Fejtsd ki bővebben

2013. szept. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
bocsi még új ez a dolog nekem most vagyok itt először szóval a barátommal 3 éve vagyok együtt ő még csak 16 volt amikor össze jöttünk én 3 évvel vagyok idősebb nála és pár hónapja rajta kaptam hogy facebook-on flörtöl egy lánnyal mind1 nem csináltunk belőle ügyet és most pár napja bevalota hogy majdnem csókolózott az egyik osztály társnőjével de el lőkte mert szeret és sajnálja stb.. de sokan azt mondják hogy tönkre fog menni ez a kapcsolat mert hogy ő még nem élte ki magát meg ilyenek de én nem akarom hogy tönkre menjen próbálok mindent megadni neki mit tegyek hogy ne keljen neki más?
2013. szept. 26. 15:28
 4/4 A kérdező kommentje:
szeretném ha valaki megmondaná hogy tehetek e valamit ilyen helyzetben vagy hagynom kell had menjen:S
2013. szept. 26. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!