Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek milyen az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen az ha egy srác megváltozik egy lány miatt?

Figyelt kérdés
Meg ismertem egy lányt aki teljesen más mint a mai lányok, olyan jó kislány könyvtárba jár tanul meg ilyenek. Én pedig pont az ellentéte vagyok. Rossz, kb minden hétvégén iszok vagy más..Meg én nem feltétlen jó gyerek vagyok. De ezért a lányért bármit megtennék vagyis már annyira nem vonz így az h minden héten rottyon dolog, vagyis szívesen felhagynék az ilyen életemmel. Csak az a baj hogy a csajnak van barátja pár hónapja, de nem látom valami boldognak öket.. pl nem láttam smárolni meg kézen fogva sem mennek utcán. A csaj meg nekem panaszkodott hogy milyen rosszakat csinál barátja, meg h nem biztos a dolgában. De a csaj nem tudja igazábol teljesen h én milyen vagyok vagyis a jobb oldalamat ismeri csak.

2013. szept. 27. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha egy lány miatt megváltozol akkor ott már van baj!!
2013. szept. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja hát igazad van :D mellékesen egy örült vagyok :D
2013. szept. 27. 17:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
jól járnál vele
2013. szept. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon romantikus :))
2013. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Figyelj tesó.. nem éri meg.. tapasztalatból mondom!!
2013. szept. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát volt barátnőm is ilyennek indult.. de megcsalt kétszer és ezek után azt mondta h szeret és h jöjjünk össze megint.Szóval jah, nők.. ezért mondtam h hülye vagyok :D

de amugy tényleg ő kell nekem csomoszor lejátszottam az agyamban

2013. szept. 27. 17:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne változz meg miatta! Egyébként meg a jó kislányoknak is a rosszfiúk kellenek. Most valszeg barátzónában vagy, ha neked panaszkodik a pasijáról, de ha kimutatnád az igazi énedet, talán lenne esélyed kitörni belőle.
2013. szept. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vagy elüldözöm magamtól..:D
2013. szept. 27. 18:02
 9/10 anonim ***** válasza:
mi lenne ha megváltozol osszejottok ha nem smakkol a dolog visszaváltozol? problem? :D
2013. szept. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Alap anyit iszok h őse ismer rám :D
2013. szept. 27. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!