Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A fiuk ilyenkor mire gondolnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuk ilyenkor mire gondolnak?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivcel 2012augusztusa ota torténtek koztunk kisebb nagyobb flortok.egyszer viszont azt mondta felejtsem el. szeptemberben megint osszehaverkodtunk. akkor elmondta h minden azért volt, amikor veszekdtunk mert nem merte bevallani magának sem hogy szeret. pár napja elkezdett hivogatni ide-oda.eleinte nem mentem el vele, de egyik nap igen. kimentunk a dunára halászni egyszercsak leultunk elkezdett olelgetni, belefektetett az olébe adott puszit. nagyon féltem. néha belenéztem a szemébe és azt láttam le akar smárolni, utána megharapta az orromat. hazahozott még egy puszit sem kaptam. mikor száltam ki az autojábol azt mondta hogy majd beszélunk fbn és azota nem is irt./szerda/. joba vagy a barinommel és ma mesélte, hogy a srác elmondta neki, hogy voltunk kint dunán és, hogy jo csaj csak csendes.. most nem tudom mi van koztunk? mit tegyek hogy tudjam mit akar? nem szeretném tole megkérdezni..

16L-19F



2013. szept. 27. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
hétfőn 11 órakor szálltál ki az autójából! :)
2013. szept. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőlünk mi tudjuk a választ.

Fuk logic

2013. szept. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
áh, csak le akar varrni :D
2013. okt. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mitöl féltél?
2013. okt. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!