Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 18 éves fiu vagyok a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves fiu vagyok a barátnőm 13 éves. ( tudom h nem helyes h ílyen lányal járok de szeretem nagyn) mit tegyek ha a szülök nem egyeznek bele ebbe a kapcsolatba?

Figyelt kérdés
a lány azt szeretné ha meg szöktetném de félek attól h mivel még kis korú le csuknának. nagyon szeretem és vele szeretnék lenni valami tanács hogy lehessek vele? ( és nem kérek olyan komenteket hogy hadjam békén a lány )

2013. szept. 29. 19:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha kéred ,ha nem az lenne a legjobb ha békén hagynád.. 13 éves..Feltudod fogni??


Megszöktetni meg semmi kép ne szöktesd meg.Gyerek,rohadtul nincs tisztába avval mit beszél...


miért nem egyeznek bele? Talán,mert 13évesen még nem kapcsolata kéne,hogy legyen??

2013. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha férfinek érzed magad, fel tudod fogni a helyzetet.
2013. szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mit szólnál, ha hugod, vagy a lányod csinálná ezt? Beleegyeznél?
2013. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
0%
Vedd példának a Rómeó és Júliát !
2013. szept. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Ha annyira szereted, vársz még vele pár évet :)
2013. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

fake


Inkább egy nyelvtankönyvet szöktess meg a könyvtárból.

2013. szept. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szöktesd csak meg "tezsvírem", nálatok úgy tudom ez bevett szokás.
2013. szept. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
igen fel tudom fogni, és ha a hugom v a lányom csinálná ezt valoszinü hogy mint hogy titokba csináják inkább meg ismerném a srácot és ha tetszik el fogadnám...
2013. szept. 29. 22:39
 9/18 anonim válasza:
18 éves srác egy 13 évessel mondhatni undorító... na nem az, hogy "szeretitek" egymást, hanem az, hogy járni akarsz vele. Fogadd el, hogy a szülők nem engedik, legyetek csak barátok, és ha majd 2-3 év múlva is ugyanilyen lesz az érzelem, akkor jó kis kapcsolat lesz belőle, és addigra a szülők is ismerni fognak Téged, mint a lányok legjobb barátja. ha meg nem bírod ki ezt a pár évet, akkor csak a szex gondolata izgat egy 13 évessel, és ez már tényleg undorító... szóval várj, és csak barátok az elején... ennyi a képlet megoldása
2013. szept. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Természetes, ha egy férfi egy nála fiatalabb nőhöz vonzódik, mivel a nők korábban érnek. 5 év nem nagy korkülönbség felnőttkorban, de ennyi idősen... A pedofíliára nem létezik egységed definíció. Magyarországon, a törvényes életkor 14 év, de például a Fülöp-szigeteken ez 12, Oroszországban 16, míg Törökországban már 18, de van olyan ország is, ahol 20. Szóval ha a lány 14 lenne, akkor az már normálisnak mondható, de ha csak 13 és fél, akkor az már undorító és beteges? Ha lenne lányom, és ennyi idősen kezdene el ismerkedni, én jobban örülnék annak, ha nem egy korabelit választan, aki kevésbé felvilágosított, mint egy 18 éves. Félnék attól, hogy egy fiatalabb srác, csak kihasználná őt szexuálisan, hisz még oly keveset tudhat egy párkapcsolatról. Viszont az, hogy egy lány mikor kezdhet párkapcsolatba, azt nem a korának kéne meghatároznia, hanem az érettségének, és most nem szexuális érettségről beszélek. Ha a barátnőd azt várja el tőled, hogy szöktesd meg, akkor ő még igencsak a mesék világában él. Várj vele még pár évet, legalább addig, amíg rá nem jön, hogy te nem vagy egy szőke herceg.
2013. szept. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!