Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális hogy rosszul érintene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy rosszul érintenek a barátom régi "kalandjai"?

Figyelt kérdés

Mint a legtöbb fiúnak a barátomnak is voltak úgy nevezett "kalandjai" mielőtt megismerkedtünk. Persze van pár ami annyira nem is érdekel...

De amikor megtudom hogy az egyik barátnőm (akivel mellesleg beszélgettünk a barátomról) majdnem lefeküdt vele meg nagyon sokat kavartak, hogy egy barátnőm nővére lesz*pta vagy hogy elvette egy lány szüzességét aki azóta is mérges rá emiatt mert csak egy éjszakáig tartott az elég fura érzést kelt bennem... Főleg hogy régen engem is úgymond csak meg akart d*gni. Csak miután jobban megismerkedtünk azután változott a véleménye.

Nem tudom hogy ez más lánynak is ilyen e de nekem tényleg elég rosszul tudnak ezek esni...

Megbízok benne teljesen és tudom hogy nem csalna meg szóval ilyenen nem gondolkozok.

Csak amikor valahogy feljönnek a régebbi idők mindig olyan fura érzésem lesz... Szerintetek ez normális?

(11 hónapja vagyunk együtt és 4 év van köztünk)

16/L



2013. szept. 29. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszenek a cselekedetei akkor ne járj vele, senki nem kényszerít.
2013. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a múlt elmúlt, a jelenben élj, a jövő meg kit érdekel? XD
2013. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb fiú társaságban lenézik azokat a fiúkat, akiknek még egyetlen kalandja sem volt, és arra néznek fel, aki a legtöbb lánynak sikerült bejutnia a lábai közé.

...

A barátod remélhetőleg már megkomolyodott, és felejtsd el a múltat, élj a jövőnek.

2013. szept. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Normális, de akkor nem kell vele lenni, mert ez egy tuskó!

Amúgy sem értem, miért kell erről témáznotok. Na itt látszik, hogy egy kisleánynak nem kell egy felnőttel összeállnia, mert bizony azoknak már volt élete. Csak nem mindenki adja ezt elő a párjának...

Amúgy fogsz te még nagyot csalódni benne.

2013. szept. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha jól értem a kérdezőt, nem az a baj, hogy a fiúnak előtte is volt nemi élete, hanem az, hogy úgymond kihasználta a lányokat, nem vette őket komolyan.

Igen, ez engem is zavarna, mert nehezen tudnám elképzelni, hogy miattam megváltozzon. Ha valaki nem tiszteli a nőket, az a személyiségéből, a neveltetéséből fakad, én is féltelek, hogy fogsz még csalódni benne.

Mellesleg az is igaz, hogy mindenkinek legyenek titkai a másik előtt, bár úgy olvasom a soraidból, hogy ezeket nem ő mesélte el neked.

Ugyanakkor valóban ciki, hogy előtted már szinte minden barátnőd kipróbálta.

2013. szept. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Téged lefektetett már, vagy te leszel a következő eldobandó csaja?
2013. szept. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ez normalis,hiszen a kornyezetedben élo emberekkel volt szexuális kapcsolatban,ami engem is érzékenyen érintene, és az,hogy kihasználta öket.Ha a srác túllépett a múltján,és téged komolyan vesz akkor probald meg elfelejteni ha nem megy az azt jelenti,hogy a lelked mélyén attól félsz te is csak egy

vagy a sok kozul... ezt neked kell eldontened!

2013. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen tényleg az zavar hogy tiszteletlen volt meg tulajdonképpen elég szemét sok lánnyal... Ezt mind ő mesélte el. És tudom hogy megváltozott csak mindig mond el újabb és újabb dolgokat amik kicsit felzaklatnak... Persze általában mindig én kérdezek rá meg akarom hogy elmesélje mert nem akarom hogy később derüljön ki.

Ezen kívül meg teljesen jól meg vagyunk. Mint mindenkinél, nálunk is vannak kisebb viták bár általában csak ilyen témák miatt amikor felkapom ezeken a vizet. És nem is úgy a veszekedés zavar hanem az érzés...Amit nem tudok leírni hogy pontosan milyen is...

2013. szept. 30. 18:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ne kérdezd meg, neki meg nem kéne ezeket elmesélni.
2013. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!