Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nők szeretitek hallani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők szeretitek hallani azt a szót a párotoktól, hogy "Szeretlek"? 27 /N

Figyelt kérdés

Mi 4 hónapja vagyunk együtt, és még nem mondta hogy szeret, azt hogy imád már többször....kicsit hiányzik hogy magától kimondja, erőltetni és szóba hozni nyilván nem akarom és nem is fogom. Ti hogy vagytok ezzel?

Persze nem arra vágyom, hogy naponta többször hajtogassa, mert akkor elveszíti a varázsát. Attól még lehet szerelmes valaki, mert nem mondja? A viselkedése alapján igen.



2013. okt. 4. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Figyelj.

Sok nő szereti.Mi pasik meg általában nem igen mondjuk ki.Van aki igen.De pl nekem idegen,rossz az érzésekről beszélni.

Viszont éreztetem,és ahogy látom a te párod is azt teszi.Semmi okod kételkedni.

2013. okt. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet. Az én barátom sem mondta még az eddigi 2 hónap alatt, ettől függetlenül én érzem,hogy szeret. Azért néha jól esne, ha mondaná :)
2013. okt. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen , szeretem hallani és mondani is.

Te szoktad mondani neki?

2013. okt. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

"Aki azt mondja imád. annak ne hidd szavát.

aki azt mondja szeret, talán igaz lehet....

De aki nem szól, csak mélyen a szemedbe néz,

annak a szívében örökre élsz."

2013. okt. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nekem pont fordított a helyzet.A barátom szokta mondani mindennap,de nekem sajnos nem mindig megy.Pedig érzem,hogy szeretem úgy mint még senki mást mégis nem megy.
2013. okt. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm, a 4-es különösen tetszik! :)

Repültek a zöld kezek és megnyugodtam, hogy felesleges kombinálni :)

2013. okt. 4. 13:55
 7/11 A kérdező kommentje:

Bár most esett le, hgy ha a 4-es arra irányult, hogy néha azt mondja a párom, hogy imád akkor ne higyjek neki?? Akkor viszont nem örülök a válasznak.

Mert a tetteivel azt érzékelteti, hogy szeret.

2013. okt. 4. 13:56
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha érzed, hogy szeret, és ki is mutatja tettekben, mi a probléma? Szerintem sokkal fontosabb hogy a párod mit tesz, mint hogy mit mond, nemde? : )

Én azt is el tudom képzelni, hogy még nem látja elérkezettnek az időt ahhoz, hogy kimondja. Én is 5-6 hónap után mondtam először a páromnak, magamtól (jelenleg 3 éve vagyunk együtt). Ettől függetlenül érezheti így, de ugye a szavaknak nagy súlya van. Szerintem ha elérkezettnek látja az időt, ki fogja mondani, hidd el.

2013. okt. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Imádom hallani, mi 4 éve minden nap mondjuk egymásnak, többször is (a "varázs" semmit sem kopott, sőt).

Persze, hogy a tettek számítanak, na de azért jó ezt hallani, na. Volt egy régi barátom, ő is folyton mondta, hogy imád, de a "szeret" szó egyszer sem hangzott el. A mi esetünkben ez végül is azt jelentette, hogy nem szerelmes belém, kellett egy kis idő, míg erre rájöttem.

25/N

2013. okt. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen,szeretném már hallani.De nem mindig.Ha egyszer kimondja,az olyan lesz,mintha ezerszer mondta volna már.Mert nem az a típus,aki mondogatja,ez nem is baj.Legalább komolyan mondja.
2013. okt. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!