Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnője van mégis velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnője van mégis velem volt, hogy lehet?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, akivel buliba voltam és nagyon jól elvoltunk,már elötte is irogatott nekem, és nagyon aranyos,csak az a baj, hogy barátnője van..A buli után felmentünk a szobájába és elvoltunk. Ezalatt azt értem h szex nem volt, mert megállítottam de ha nem állítom meg lett volna. Maga a fiú nem olyanfajta aki kihasznál lányokat, hogy lefeküdjön velük. Másnap is irt és utána is de azóta mintha kerülne engem (élőbe) viszont én megőrülök érte. Azt hiszem szerelmes vagyok. Közös képe van kint a barátnőjével de ezekszerint nem lehet olyan nagy a szerelem ha velem volt..Nem tudoooooom. Nagyon rosszul érzem most magam. :'(...19/L

2013. okt. 10. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:

:D

arra jó lettél volna. egyoldalú "szerelem"

2013. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Maga a fiú nem olyanfajta aki kihasznál lányokat"


Azért ezzel vitatkoznék, hogyha ezt megcsinálja a barátnője mellett.Kétlem, hogy ő is így érezne irántad, bár szinte lényegtelen. Mi arra a garancia, hogy veled nem csinálná ugyan ezt, amikor megun?

Szerintem próbáld meg elfelejteni, de ez persze úgy sem fog menni, szóval majd a saját bőrödön megtapasztalod.

2013. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bizonytalan volt, jól érezte magát azon az estén, mégis visszatáncolt. Sajnálom, hogy így alakult, de próbáld meg kiverni a kobakodból, mert puffanni fogsz még nagyobbat.
2013. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!