Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon lemondjak róla? (Újabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lemondjak róla? (Újabb kétejek lent! )

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki nagyon tetszik.Már rég óta ismertem látásból(ő is!)és úgy döntöttem: "Nekem ő kell!" Nem vagyok egy nyomulós típus,de bátran belevágok abba,amit akarok.Ő például nagyon megtetszett és elkezdtünk beszélgetni.Nagyon nyitott volt meg minden és kezdünk arra a szintre jutni,hogy szóba esett a szerelem.Felhoztam,hogy milenne,ha több lenne köztünk.Ő erre azt válaszolta,hogy nem bánná és teljesen őszintének tűnt.Aztán egyre kevesebbet beszélgettünk(és közben el is ment nyaralni) és abbamaradt a téma.Azóta nem is nagyon beszélünk.Én nem akarom zavarni,hátha meggondolta magát.Eddig szingli voltam és nem volt komoly kapcsolatom,mivel még csak 13 vagyok.

A nyaralós részt igazából azért írtam bele,mert ez még nyáron történt és mivel csak egyetlen normális választ kaptam,gondoltam újra megkérdezlek titeket,hátha van egy "segítőtárs" ebben.

Még azt hozzátenném,hogy ez a "nyári kis incidens" kétszer ismételte meg önmagát...Két éven keresztül nyáron.Mit csináljak?Őrülten szeretem,és még máig is kérlelném,hogy találkozzunk,de nem vagyok biztos magamban.Please segítsetek nekeeem! :/ :(



2013. okt. 17. 20:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Kételyek* (Bocsi,gyorsan írtam...)
2013. okt. 17. 20:02
 2/7 anonim ***** válasza:

Hm, egy próbát megér, ha nyíltan rákérdezed, utána hagyod.

És most hurrogj le, de szerintem 13 évesen nem a pasizással kéne törődnöd.

2013. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem foglak lehurrogni,teljes mértékben igazad van és köszönöm a válaszod! : ) Viszont,nekem Ő nagyon bejön és nem tudok ellene mit tenni.... :///
2013. okt. 17. 20:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, maradok annál, hogy fiatal vagy (bár legalább beismered)

De ha nagyon ragaszkodsz hozzá, utoljára még kérdezz rá a dologra, hogy akkor mi lesz, aztán majd elválik a dolog. De ha esetleg összejönnétek, pár évig a szexel várjatok.

2013. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!! *---*

Aranyosak vagytok és tényleg köszi...Csak az a másik kérdés,hogy már megint én írjak neki? (Mert elég félénk...)

2013. okt. 17. 20:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyan az voltam. :D

Szerintem élőben jobb lenne. :D

2013. okt. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja,sorry XDDD

És szerintem is,csak hát ez nem hiszem,hogy összefog jönni,az ő betoji kis fejével nehéz beszélni... :/

2013. okt. 18. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!