Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom azért szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azért szakított tavaly, mert nem volt szerelmes, most mégis azt érzem, hogy van köztünk valami (bár lehet hogy tévedek). Hogyan mondhatnám meg neki, hogy én még szeretem?

Figyelt kérdés
hogyan kezdhetnék bele? adnátok tippeket? előre is köszi a normális válaszokat! 17L

2013. nov. 2. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy a kérdésedben megírtad!: ,,Én még mindig szeretlek" Nincs más! Ha már együtt voltatok, ezt meg lehet tenni! Könnyebb!
2013. nov. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel lány vagy neked könnyebb. Egyszerűen menj oda és beszélj vele.
2013. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elkezdesz vele mindenféle baromságról pampogni majd kinyögöd, hogy még mindig alád vághatna és szereted. Látod, ilyen egyszerű.
2013. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jól van, köszönöm a bátorítást!
2013. nov. 2. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!