Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Szerintetek 18 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek 18 évesen ha ősz a hajam már esélyem sincs barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 14 éves korom óta őszülök, és már most 18 évesen a hajam 80-90%-a ősz. Betegségem nincs, viszont az orvos szerint genetika. Viszont anyám is csak 40 apám meg 35 évesen kezdett őszülni. De egyikük se őszebb nálam. :( Most már festem a hajam, sötét barnára, mert eddig annyi negatívat kaptam miatta, hogy égtem mint atom... Nem vagyok lúzer meg csúnyának se képzeljetek úgy el.. a szemöldököm és az arcom szőre még természetes azzal nincs baj illetve a szőrzetemmel. Az normális mint lennie kell, de a hajam... szóval festem már, de érdekelne, hogy más lányok is így látják, hogy gáz az ha valakinek őszül a haja ennyi idősen? Illetve már ősz? Magas, izmos vagyok amúgy, kondizok, adok magamra és nagyon bánt ez engem, korombeliket nézem, én meg már 14 éves korom óta ősz vagyok. Pedig nem stresszelek lazán élek... orvos szerint genetika.

2013. nov. 4. 07:42
 1/10 anonim ***** válasza:
nem vészes, legalább is engem nem zavarna túlzottan. még tetszik is a fehér haj :D de amúgy meg annyi hogy fested és nem lesz vele gondod, aki meg igazán szeretni fog az meg fogja érteni.
2013. nov. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jobb mintha kopasz lennél.
2013. nov. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vannak természetes módszerek arra, hogy eltűnjenek az őszhajszálak és vannak természetes hajfestékek is.
2013. nov. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én barátom pl erősen kopasz. Pedig fiatal. Szóval... Amúgy szerintem nem para, ha fested, akkor meg főleg.
2013. nov. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igazából az ősz haj tök szexi sok esetben.:-)
2013. nov. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem tetszene ha teljesen ősz lenne

olyan mangás hatása van :-)

2013. nov. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha fested a hajad,akkor mit égtél?Nem értem....

Ha jók az adottságaid külsőre,akkor nincs itt gond szerintem :-)

2013. nov. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem neked kellene égni amiatt, mert őszülsz. Inkább annak, aki a te hajaddal foglalkozik. Írtad, hogy fested, szóval máris korrigáltad valahogy.Amúgy barátom haja is tartalmaz ősz szálakat elég sűrűn (kb. 20 éves kora óta, most 28),én így ismertem meg,őt nem zavarja, engem szintén nem, mert ettől függetlenül csinos férfiember!

Fel a fejjel! Ha egy lánynak tetszel,akkor nem fog problémázni a hajadon!

2013. nov. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
vedd animésre a figurát és gyúrj is. majdnem mindenki aki különleges könnyen kap nőt.
2013. nov. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem gáz!!!
2013. nov. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!