Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány évesen volt először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt először barátotok/barátnőtök? Mikor volt először szájrapuszi vagy csók? Milyen hosszú volt az első kapcsolatotok? Légyszi kort és nemet is írjatok!

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 19:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

14 évesen volt az első csókom (rendes), az első barátom 16 évesen másfél hónapig.

19/L

2013. nov. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Mort9 válasza:
nekem 10 évesen volt az első fiúm.
2013. nov. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

<fiu vagyok>

Hát az első csókom(szájrapuszi) oviban volt,(erőszakkal)

A legelső baratnommal 3adikba jottem ossze es tenyleg szerelem volt(igazi bodogsag), vele le is fekudtem de nem volt igazi szex(de elvztem).

marr nem jarunk de jo baratok vagyunk es en meg szeretem, es tudom hogy o is szeret a szive melyen. a szerelemnel nincs jobb a vilagon

2013. dec. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

13 évesen

Rá egy hónapra, miután összejöttünk

11 hónapig voltunk együtt:)

15/L

2015. jan. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

17 évesen volt barátom. 17 évesen volt a csók is. 2 hónap volt az első kapcsolat, nagyon rossz volt.

19/L

2015. jún. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!