Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt barátomat szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátomat szeretném visszakapni akinek már barátnője van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A sráccal elég haragban váltunk el a szakítás után..Közös baráti társaságunk van és volt, hogy ő is jött velünk bulizni... Érezhető volt a köztünk lévő feszültség, de érdekes módon kedves volt ami nála meglepő! Nem is beszélünk , mert a barátnője halálosan féltékeny... Nem tudom, hogy lépjek felé, úgy érzem még vissza tudnám. kapni..és szeretném is.. Mit tegyek?

#szerelem #szakítás #szeretném vissza kapni #boldog lenni
2013. nov. 24. 11:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
attól félek, hogy ebből botrány lenne :/ rég nem beszéltünk már
2013. nov. 24. 11:41
 12/15 anonim ***** válasza:
Egy hello szia, hogy vagyból nem lesz botrány. Hány évesek is vagytok?
2013. nov. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
17
2013. nov. 24. 11:57
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha új párja van nem tehetsz semmit. Főleg ha még szereti is úgy semmi esélyed, csak magadat túráztatod és járatod le. Gusztustalan is lenne megpróbálni elszedni tőle. Gondolj bele ha el lehet szedni akkor tőled is el lehet. Nekem ilyen pasi nem kellene. Én is azon gondolkozok hogy irok az exemnek mert attól h szétmentünk mint ember mint barát még hiányzik és egy alap ismerősi, beszélőviszonyt szeretnék fenntartani. Visszakapni már nem akarom. Ha belém szeretne annak örülnék mert jó elégtétel lenne. De nem hiszem, hogy erre sok kerül mert egyszer már "leírt" és ez félek irreverzibilis folyamat. Nálatok is. De próbáld meg hátha.
2013. nov. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
hát igen, de a lánnyal kb 1 hónapja van együtt..éjjel nappal veszekednek és úgy beszélnek egymással mint akik teljesen gyűlölik egymást.. nem tudom mennyire szeretheti, nem is az volt a célom, hogy szét szedjem őket, csak jó lenne valahogy visszakapni Őt.Ráadásul én szakítottam vele, amit megbántam
2013. nov. 24. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!