Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Annyira vágyom az érzelmekre!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira vágyom az érzelmekre! Fiatal vagyok, egy rég nem működő házasságban, évek csók, szeretkezés nélkül, egy kisgyermek, a férjem nem enged, és félek lépni, mi lehetne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Ezt a kapcsolatot helyrehozni nem lehet.

olyan tanácsokra,megerősítésekre lenne szükségem,ami a bűntudatom enyhítheti és a lépésem megkönnyítheti.

Mostanra már annyira szenvedek,hogy azt hiszem ez az érzés már nem erősödhet.

Hozzá teszem,sajnos a férjemtől függök is,de szeretnék tisztességes lenni,maradni,de nagyon régóta megvonok már magamtól mindent,amire egy embernek egy nőnek szüksége van.



2014. jan. 1. 21:32
 1/7 Költőnő? ***** válasza:
miben függsz tőle?
2014. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnos,anyagiakban is,jelenleg.ezáltal a gyermekem miatt is.de a gyermek miatt azért is,-fő ok-mert nagyon apás.
2014. jan. 1. 21:39
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Gratulálok, egy újabb ostoba liba akinek kellett a helyi menőcsávó, aztán koppant, amikor kiderült, hogy az ilyen nem alkalmas társaséletre.


Egyébként válj el. Ennek így semmi értelme. De készülj fel, hogy még ha szép is vagy kisgyerekkel egy fiatal férfi számára nem vagy nő. Csak egy anya más gyerekével. Nehéz manapság olyan balekot találni aki hajlandó más gyereké nevelgetni.

2014. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hány évesek vagytok? Mióta vagytok házasok? A gyermek hány éves? pontosan mit csinál (vagy nem csinál) a férjed? Mikor és hogy kezdődött?

2014. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3. válaszolóval nem értek egyet. ÉN éltem együtt kisgyermekes anyukával, jó volt a kapcsolatunk és egy percig nem okozott problémát a kislánya az előző házasságából. Pedig elég fiatal vagyok.
2014. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:

anyagiakat nehezebb lesz előteremteni, de nem lehetetlen.

Apás a gyerek. Jó kapcsolata még így lehet az apjával és cserébe nem kell hazugságban felnőnie.

2014. jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves 3.válaszoló!Köszönöm hozzászólásodat,de elhamarkodottan ítéltél.Az én esetem más,bár ennyi információból,amit én elárultam,lehet tévesen reagálni.A férjem szerethető,tiszteletre méltó ember.És én sem vagyok ám 18.Fiatal,de nem ennyire.
2014. jan. 1. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!