Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit tennétek a helyemben? Pasik véleménye is érdekel.

Figyelt kérdés
Eddig két kapcsolatom volt, az egyik elég komoly, éveken át tartott. Jelenleg nincs senkim, de van egy srác, aki nagyon szimpatikus nekem. Nem ugyanabban a városban élünk, de minden nap beszélünk és egy nagyon jó baráti kapcsolat van köztünk már egy jó ideje. A legutóbbi találkozónkat baráti találkozásnak mondanám, de amikor elbúcsúztunk, a percekig tartó ölelésekben és az (arcra)puszikban egyértelműen több érzelmi töltet volt, mint csupán egy baráti ölelésnél. Úgy látom, hogy nem vagyok számára közömbös és már nagyon sok jelzést adtam le azzal kapcsolatban, hogy részemről lehetne több is a dologból, viszont úgy érzem, hogy ő elég bizonytalan a kezdeményezés terén. Talán nem biztos abban, hogy mit akar, lehet, hogy nem akarná kockára tenni a barátságunkat, vagy nincs kedve belekezdeni egy olyan kapcsolatba, amiben viszonylag ritkán tudnánk találkozni. Mondjuk ez jogos, mert a suli/egyetem mellett max. hetente egyszer, vagy kéthetente lenne alkalmunk találkozni. Viszont rossz ez a bizonytalanság, szeretném megtudni, hogy ő hogy érez, de nem hiszem, hogy az én dolgom lenne a kezdeményezés. Ti mit tennétek a helyemben?

2014. jan. 5. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdeményezhetsz,nem értem hogy a csajok miért csinálnak ebből olyan nagy problémát,ha meg tetszik nekik valaki nem ér meg ennyit??
2014. jan. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz.
2014. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!