Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A haveromnak miért csak a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haveromnak miért csak a jó nők kellenének?

Figyelt kérdés

amelyik nem az a nagyon nagyon jó nő arra már rá sem néz. Valamiért csak a külső érdekli. Én viszont szívesen összejövök olyannal is aki bár nem a legszebb de aranyos szimpatikus és értékes belső tulajdonságai vannak. Rájöttem már régebben h a külső mulando dolog, es nem csak azt kell értekelni.

Pedig igazából én jobban válogathatnék mint a haverom. Miért lehet ő ilyen? Mondjam meg neki h a külső nem minden és hogy azok a csajok leto.nák akik bejönnek neki?



2014. jan. 6. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én egyik haverom is ilyen. Aztán nekem sír, hogy még nem volt csaja és mindig vissza utasítják. Mondtam neki, hogy mi a probléma, de meg se hallotta. Majd rájön magától.
2014. jan. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noydra ***** válasza:
Általában(!) mindenki a tökéletesre vágyik. Kérdes mennyi embernek sikerül ez... Honnan tudod, hogy nem olyat keres, aki szép is, és belül is értékes?
2014. jan. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem kell neki elmagyarázni. Neki fontos a külső is ennyi. Az már ráerőltetés lenne.

Egyébként meg van olyan aki külsőre és belsőre is szép.

2014. jan. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is csak a szép lányokat szeretem, és én sem vagyok egy Adonisz, de nem csak a külső számít... Első ránézésre külső alapján döntöm el, hogy próbálkozzak e vagy sem, de ez csak az első "követelmény" aminek meg kell felelnie a csajnak.

Kicsit nehéz dolgom van, de a kitartásnak, a türelemnek, és a kedvességnek általában megvan az eredménye :)

2014. jan. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogyhogy miert? Mert ugy van vele mint az egyszeri koldus, akinek nem telt etelre. Ha mar ugyse eszel semmit, akkor miert ne almodozz libasultrol es ne szaraz kenyerhejrol.
2014. jan. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok "nagyon nagyon jó nő" (de azért a jobbak között vagyok), és biztosan zavarna, ha a barátomnak lentebb kéne adni az igényeit, hogy kezdjen velem.
2014. jan. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rendben van ez így. Majd 25 évesen ráér a házasságon gondolkodni, és megkeresni az ahhoz méltó partnert. Addig meg csak legyen igényes, ha megteheti.
2014. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!