Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem valakibe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem valakibe, viszont ő közölte, hogy kizárólag csak barátok lehetünk. Ezután csókolózott velem, viszont most segíteni próbál. Se vele, se nélküle?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy fiúba. Nagyon nem akartam. Soha. Tudtam előre, hogy ez lesz a vége. Heti 1x találkozunk, "kötelezően", közös elfoglaltság gyanánt. Téli szünetben egyszer találkoztam vele, megbeszéltük a dolgokat. Vagyis, csak azt hittem, hogy megbeszéltük, mert igazából a találkozó után vagy ezerszer több kérdés halmozódott bennem, mint amire azelőtt választ vártam. A találkozó végén megcsókolt. Ha nem akar semmit, akkor nem kellett volna. Tudom, miért csinálta, de csak rontott vele a helyzetemen. Sajnos szeretem, nem tudok ellene tenni, de ő csak a barátjának tud tekinteni, maximum. Itt rengeteg dolog közrejátszik, ha valakinek lényeges a segítséghez, leírom neki privátban. Szóval. Visszatérve. Elhatároztam, hogy nem akarom látni, hogy a heti egy alkalommal rideg és kimért leszek vele, és összeesküvés elméleteket kezdtem szövögetni az agyamban, hogy még bunkóbbnak tüntessem fel a saját szememben, mert akkor könnyebben felejtem el. Viszont, most kiderült, hogy ő nem fog oda járni, ahol eddig találkoztunk, mert elege lett. Mindenből. Hiába tagadja, tudom, hogy én is az "egyik nyomós indok" vagyok, amiért elmegy. Túlságosan szeret(mint barát) ahhoz, hogy tovább lásson szenvedni, de ezt ő így ne mondja a szemembe. Vele így nem lehet beszélni. Ehhez ő túl "férfi". Vagy nem tudom, hogy hogy is fogalmazzak. És most, hogy elmegy, gyakran vannak pánikrohamaim, gyomoridegem, étvágytalanságom, és rettegek attól, hogy soha többé nem látom, pedig előtte pont hogy én nem bírtam volna egy légtérbe kerülni vele. Mit tegyek?? Megőrjít ez a "se vele se nélküle" dolog! Nagyon szeretnék a barátja lenni, és nem akarom elveszíteni a barátságát és őt magát egy kis piti szerelem miatt. Miket beszélek, őrületesen belezúgtam. Kérlek, segítsetek!

2014. jan. 8. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon nagy szemétség volt tőle az hogy megcsókolt. a szerelem nem piti dolog.

írd le privátban ami közrejátszik, és megpróbálok segíteni!!!

2014. jan. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ezt jól megkavartátok. Próbálj meg vele még egyszer beszélni.
2014. jan. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez meg csak egy hülyegyerek, aki nyeregben érezve magát úgy gondolja, jó poén eljátszadozni veled.
2014. jan. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igenis felejtsd el a "barátságát", mert elég keményen szórakozik veled a kis pöts. Fölösleges ezen ennyit agyalni, ő nem akar téged úgy, ahogy te őt, innentől kezdve nincs miről beszélni.
2014. jan. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 PearlDiver ***** válasza:

Annyira már nem volt férfi, hogy tisztelje a viszonzatlan érzéseidet és NE csókoljon meg. Hát én mindenképp megpróbálnám kiverni a fejemből.

24F

2014. jan. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszaitokat..
2014. jan. 9. 00:18
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Annyira sajnálom! Tökéletesen megértem a helyzeted, ugyanis velem is hasonló dolog történt. És ez bizony tényleg k*rvára tud fájni!!! Nagyon fontos, hogy most összeszedd magad, keress valami hobbit, és engedd el, ha ez csak egy picit is lehetséges. Adj magadnak pár napot, gyászold meg ezt az egészet. Igen, ilyenkor kívülről tényleg nagyon okos tud lenni mindenki, ahogy osztogatja a gyakorlatilag hasznavehetetlen tanácsait, amikor csak Te tudod, hogy milyen borzalmas ez az egész. Minden bizonnyal egy szuper, csodálatos, mélyen érző ember vagy, de nem hagyhatod, hogy ez megviseljen. Semmi esetre se tedd tönkre magad, nehogy azt hidd, hogy Te vagy kevés. Tarts ki és soha, de soha nem bántsd magad.

Hátha a példám segít: mint mondtam, én is hasonlót éltem meg. Azt hittem vége az életemnek, és mindent elvesztettem, ami valaha számított. Úgy éreztem nincs jövőm, nincs értelme semminek. Fogyózni kezdtem és annyira rákattantam, hogy anorexiás lettem. 18 hónapja nem jött meg. orvostól mentem orvosig, ott kellett hagynom a sulit, kihullott a hajam... és még sorolhatnám. Ezért tudom, hogy senki sem éri meg, hogy tönkrevágd magad miatta.

19/L

2014. jan. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!