Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet kibírni a szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kibírni a szerelmet, hogyha nincs velem a szerelmem?

Figyelt kérdés

Kapcsolatunk nagyon bonyolult és csak ritkán tudunk kettesben lenni....

Bunkó kommentektől kíméljetek meg....KÉREM!



2014. jan. 20. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
én pl nem nagyon birom jelenleg és megy most a veszekedés is 18F
2014. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
SZIA. ELÉG NEHEZEN LEHET KIBÍRNI SOK KITARTÁS KELL HOZZÁ, ÉS SOKAT KELL EGYMÁSRA FIGYELNI MÉG TÁVOLBÓL IS. ÉN MÁS FÉL ÉVE VAGYOK KOMOLY KAPCSOLATBAN A PÁROMMAL AKI KÜLFÖLDÖN DOLGOZIK, ÉS CSAK 4-5 HETENTE JÖN HAZA EGY HÉTRE, AMI NAGYON GYORSAN ELMEGY, SZÓVAL 1 ÉVBEN KB 3 HÓNAPOT VAGYUNK ÖSSZESEN EGYÜTT. NEM TUDOM MEDDIG LEHET EZT KIBÍRNI, DE KITARTÁST NEKED.
2014. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt barátom 1,5 órára lakott tőlem :D ami viszonylag közel van ha úgy nézzük de így is heti max 2x láttuk egymást. Eleinte nagyon nehéz volt mind a ketten féltünk a távolságtól, de aztán minden rendben ment. Minden esetre, kitartást igényel, az biztos. De ha két ember igazán akarja egymást, nem akadály
2014. jan. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!