Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek van ötlete vagy tanácsa,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van ötlete vagy tanácsa, hogy mit tehetnék ebben a helyzetben? A többi lent. És normális válaszokat kérnék!

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki az osztály társam. Már kb 2 éve szerelmes vagyok ebbe a lányba, és szeptemberbe tetszett neki egy fiú. De én szerelmes voltam ebbe a lányba, de tudtam, hogy más tetszik neki, de akkor is megpróbáltam. Elkezdtünk beszélgetni, egyre sűrűbben, és egyre mélyebben. Október végén már mondta is, hogy szeret, mondtam, hogy én is őt. Ekkor vettem a bátorságot, és rlmondtam neki, hogy hogyan és mit érzek. Kicsit meglepte, de jól fogadta. Ezután kb 1 héttel mondta a legjobb barátnőjének, hogy ő kezdi azt érezni, hogy valahogy mégse szeret engem. És egész novemberbe és decemberbe amikor csak virágot vettem neki, vagy elhívtam valahova mindig ha volt rá lehetősége összetört engem teljesen. Utánna január elején beszéltem vele utoljára. Azóta mondta a legjobb barátnőjének, hogy tudja, hogy nagyon elbaszta, és nem volt velem korrekt. De majd fog adni nekem 1 esélyt. Azóta nem is merek beszélni vele...

Most folytassam vele a beszélgetéseket vele újra, vagy inkább hagyjam? 16/F



2014. jan. 25. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vedd észre, hogy azok a pasik vonzóbbak, akik nem nyalják ki a s--günket, de azért néha bebizonyítják, hogy imádnak. Rossz döntés egy kislányt virággal elhalmozni, mert csak elkényelmesedik, mellesleg olyan pasit fog szeretni, akiben lát kihívást. És ez viszont is igaz. te is ezért akarod őt..
2014. jan. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor inkább hagyjam?
2014. jan. 25. 16:41
 3/7 anonim ***** válasza:
hát én ezt olvasván arra jutottam hogy én már csak azért hagynám a csajt mert ennyire határozatlan éretlen viselkedésű (szubjektív vélemény)
2014. febr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hagyd. Esetleg ha ő keres, próbálkozz. Ha tényleg annyira bánja, keresni fog. Ha most megint elkezdesz nyomulni, azt fogja látni hogy függsz tőle, irányíthat.


Az első válaszoló nagyon nagy igazságot írt le ide neked, hallgass rá.

Ha nem is keres, tanultál a dologból. Ő volt a tanulópénzed, legközelebb több tapasztalattal, okosabban vágsz neki.

2014. febr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyd, és ha Ő akar valamit, akkor kéresd magad.
2014. febr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Megvolt az esély h legyen vmi te odatetted magad de ő tojt a dologra úgymond.. Szóval ne menj bele, van még elég csaj ne aggódj.
2014. febr. 3. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 3. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!