Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, szoktatok a párotoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szoktatok a párotoktól csak úgy kapni valami apróságot?

Figyelt kérdés

Egy kis virág, egy szívecske alakú szép kövecske, kedvenc csokitok.. csak úgy, nem valami alkalomból.

(korotokat is írjátok oda, kérlek :) )



2014. febr. 5. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem, de szerintem nagyon aranyos, én nagyon örülnék ha ilyen fiúval hozna össze a sors :)
2014. febr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sajnos én kaptam nem kicsit hanem nagyot hív-et úgy hogy jól jártam :( 27/L
2014. febr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy "kapok" valamit, hogy együtt vásárolunk és véletlenül bekerül valami csoki a bevásárlókocsiba vagy cukorka (imádom az édességet :D)
2014. febr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen,én szoktam.Csokit azt rendszeresen,de emellett nyakláncot,vagy fülbevalót néha,ha hónapfordulónk van akkor mindig kapok tőle rózsát:) (17)
2014. febr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Aha szóval véletlenül bele kerül a kosárba O_O
2014. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Aranyos. :) Örülnék ha az én barátom is kedveskedne néha... :$ Egyszer kaptam tőle egy kis szív alakú rózsaszín követ (szeretem a rózsaszínt és a szíveket. :D) De ez a kapcsolatunk szinte legelején volt...azóta hónapfordulókra se kapok semmit. :( Nem vagyok nagyravágyó, igazából egy romantikusabb közös program is szuper lenne...de hát.. nem. :/


Köszi a válaszokat.

2014. febr. 5. 18:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Én szoktam:) Egyszer például sétáltunk a városban este, aztán egyszer csak mondta, hogy van számomra egy meglepetése. És a zsebéből elővette a kedvenc csokimat:) Elég sokszor meg szokott lepni ilyen apróságokkal. Nem győzöm viszonozni.:)
2014. febr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Konkrétan tárgyakat/édességet nem nagyon: virágokat élve szeretem, ajándék ez meg az ("cuccok") nem nagyon kell egyikünknek sem, nassolni nem szoktam, csak nagyon ritkán.

De sokszor meglep azzal, hogy elmosogat, kuktáskodik a konyhában, kijön velem zuhanyozni, és ezalatt jót beszélgetünk. Illetve gyakran bókol, spontán megjegyzi, hogy gyönyörűnek tart, rajtam felejti a tekintetét stb. Nekem ezek számítanak inkább :)

25/N

2014. febr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem szoktam.. esetleg ha megyünk együtt tankolni, akkor vesz egy csokit, de én nem is várom el amúgy.
2014. febr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8-as válaszolóhoz hasonlóan az én párom is inkább egyéb gesztusokkal kedveskedik nekem :) Vacsit főz, megmasszíroz egy fárasztó munkanap után, beteszi a kedvenc zenéimet, hogy azt hallgassuk (pedig neki nem annyira a műfaja), bókol, stb. De miután megemlítettem neki, hogy örülnék néha egy-egy szál virágnak, a múltkor spontán meglepett egy szál vörös rózsával, pedig elmondása szerint ő még sosem vett nőnek virágot.

Néha olyan apróságokkal fogad, amikor felmegyek hozzá, hogy elrendezi a pizsamáinkat kiterítve az ágyon úgy, mintha ölelkeznének, vagy fognák egymás kezét. ^^

24/l

2014. febr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!