Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már ilyen/hasonló élethel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ilyen/hasonló élethelyzetetek? Ha igen, mire jutottatok?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 6,5 évig voltunk együtt majd egyik napról a másikra szakított. 2 hónap eltelt én rengeteget új embert, új élményt szereztem azaz ÉLTEM. Ő összejött valakivel de állítása szerint csak sex miatt. Most megkeresett és rájött, hogy velem akar lenni, gyerek család stb... én nem tudom mit akarok.

Volt már hosszabb kapcsolatom de eddig ez a leghosszabb. 18 évesen kezdtük. Többször megfordult a fejemben a szakítás, de mindig jött valami amitől inkább kiálltam a kapcsolat mellett. De most mintha valami eltört volna, nem volt "szép" szakítás.



2014. febr. 19. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Javíts ki, ha tévedek: az exed mással akart dugni, unt téged, de most kiderült h a pótpasi mégiscsak rossz, amúgy se találta meg a számításait, ezért inkább visszamegy hozzád.
2014. febr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Állítása szerint nem. Amikor szakított, meg utána is megváltozott, személyisége kifordult önmagából. Mint egy kapuzárási pániknál. Természetesen férfiként én is ezt a következtetést vontam le amit írtál!
2014. febr. 19. 10:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Őszintén? Szerintem ennek nincsen jövője. Erős a gyanúm, hogy a megszokás miatt jött vissza, 6,5 év után beleszokott ebbe a kapcsolatba. Ő szakitott. Te is akartál már párszor. Nem biztos,hogy erőltetni kéne ezt a dolgot. Arra gondolok, hogy kicsit "sok volt" neki egyhuzamban ez a pár év, most kiszállt "levegőt venni" és most visszajönne.

Valakivel pedig összejött a szex miatt. Talán a szex sem volt köztetek 100, vagy mással is

akart szexelni? Sok a kérdés. És felmerül az esélye, hogy 6 évente eljátszátok majd ezt?

Vagy "se veled se nélküled" kapcsolat lesz? Te se tudod mit akarsz, de arra figyelj, hogy a "szeretem és akarom őt" érzés ne keveredjen össze nálad is a megszokással, tehát a megszokott kapcsolatot akard vissza csak azért, mert eddig ehhez szoktál hozzá.

Ezeket mérlegeld szerintem.

2014. febr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Orosz mentalitással elküldeném a p_csába.
2014. febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudom melyiket érzem, megszokás és biztonság, vagy szeretet. Nagyot csalódtam benne megmondom őszintén, bármilyen fiatal is vagyok Őt képzeltem el a jövőben magam mellé. De fiatalságom adja azt az erőt amiből most még tovább tudok lépni. 2 hónapig nem beszéltünk, és megmondom őszintén az utolsó részben nem is hiányzott. Annyira jól éreztem magam másokkal/nélküle... Furcsák az érzések!?!?
2014. febr. 19. 10:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdéseket olvasva mormolok egy egy imát és adok hálát, hogy nincs senkim!
2014. febr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Namármostanakkor kedves valaki.

Engem ugyanígy 6,5év után hagyott ott egyik napról másikra.

Ez történt 1,5 évvel ezelőtt.Különbség az,hogy én tőled kb15évvel idősebb vagyok,és k.rvára megsz.vtam lelkileg.

Annyit mondhatok,h ez a 6-7éves ciklus valami genetikailag belénkkódolt szarság,és az ősidőkig vezethető vissza.

Eddigi tanulmányaim szerint,azok a nők akik 2-6hónapon belül visszajönnek nagy átlagban folytatódnak a kapcsolatok,amennyiben a felek képesek kompromisszumokat kötni,és nem egymást cseszegetni a sérelmek miatt.A másik amikor átl 1,5-2év múlva jönnek össze megint.Itt furcsamód nagyobb eséllyel maradnak együtt.

Ha te úgy érzed ,hogy hosszútávon vele képzelnéd el az életed,akkor jól érzed.Ha most mással vagy boldog,az is érthető,de akkor később mindíg benned lesz a tüske,hogy mégis vele lett volna jobb.

Annyit mondhatok,hogy a hosszú,nagyon hosszú kapcsolatoknál ugyanígy megvannak ezek a 6-7 éves ciklusok,és a felek vagy túlélik,vagy lesznek annyira ostobák,hogy azt hiszik mással majd jobb lesz,de tévedni fognak...

S annyira tutira igazam van,hogy erre akár mérget is vehetsz.

2014. febr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szóval röviden fogalmazva, azt mondod, hogy bármi történik, mindig bennem lesz a tüske, és mindig rájövök majd, hogy Ő lett volna a jó választás? Ehhez szerintem elég fiatal vagyok még, hogy ilyet következtetést levonjak, vagy elfogadjak. Lehet sokkal boldogabb leszek valaki mással, minden téren. Az is lehet, hogy neked van igazad, és Ő rá fogok vágyni mindig... még akkor is ha már késő lesz.
2014. febr. 24. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!