Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nagy korkülönbséges kapcsolatokról?

Figyelt kérdés
Melyiket ítélitek el jobban,ha a férfi az idősebb,vagy ha a nő?Nem 5-10 évre gondolok hanem 18 év fölötti korkülönbségre.Melyik elfogadhatóbb és miért?Melyik hökkent meg jobban ha ilyennel találkoztok?Melyik tarthat tovább szerintetek?Esetleg sírig?

2014. febr. 23. 12:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%
Negatív!
2014. febr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Én leszarom más kapcsolatát.
2014. febr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
valahogy akármelyik verzióbe belegondolok, mindig a nő jön ki rosszul. rá vet rossz fényt. én is az vagyok amúgy.
2014. febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
44%

(F:2)+7=N(min).


A nő pedig ne legyen idősebb, max. a fickó kb.30 éves koráig, nem tartós kapcsolatra! ;)

2014. febr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem nem a korról szól. Jó, nyilván azért mondjuk egy 14 éves és egy 92 éves kapcsolatán erősen megrökönyödnék, de normál keretek között semmi kivetni valót nem látok benne.

Nagyon sok jellemzője van két ember szerelmének, de érdekes módon ebből mindig csak az életkort szokták kiemelni. Holott sokkal lényegesebb, hogy hűséges-e az illető, mit érez irántad, hogy bánik veled, miként tekint rád, milyen életet él.

2014. febr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

ma 13:15

Ment a zöld kéz, nagyon igazad van.

2014. febr. 23. 13:28
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
5-ösnél a pont! :-)
2014. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ha egy nagyon fiatal partnertől kapja meg azt amit egy korabelitől hiába vár (minden téren),akkor csak azért dobja el mert fiatal?Nem,de nem is várja el tőle senki.
2014. febr. 23. 13:36
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is 5-ösnek nagyon igaza van!


Én annyira szánalmasnak tartom azt a gondolkodásmódot, hogy amikor valaki nem a "társadalmi normáknak" megfelelően cselekszik és összejön egy (sokkal) idősebb/fiatalabb nővel/férfival, akkor már mindjárt el kell ítélni. Bezzeg az "jobb", amikor a korban egymáshoz illő párok fűvel-fával csalják egymást esetleg.

Szerintem is pont az a lényeg, hogy jól megértség, szeressék, tiszteljék egymást, és legyenek boldogok együtt! A szerelem vak és nem kortól függ, legalábbis nekem ez a véleményem.

2014. febr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 a párom 39, és mindketten nők vagyunk. A környezetünknek soha nem volt ellenvetése, de ha lett volna az se számított volna.
2014. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!