Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mennyi idő után vallottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után vallottatok szerelmet a párotoknak?

Figyelt kérdés

2014. márc. 1. 09:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sok idő, nagyon spicces állapotban eredt meg a nyelvem:D
2014. márc. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Első nap. 2 évig tartott
2014. márc. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
1. Nap
2014. márc. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

3 hónapja ismertük egymást elejétől fogva így indult a dolog hogy megakartam szerezni két hónap után elkezdtünk járni. 1 hónapja jártunk mikor azt mondtam neki hogy szeretem, ő rá hét nappal.


F/20 ő N/20


Már 9 hónapja vagyunk együtt.

2014. márc. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig különcként azt tartom, hogy ismerjem meg a párom, mielőtt bármi is történik. :) Szóval, hónapok. Máshogy nem látom értelmét. Ez saját vélemény, elég elvont ember vagyok, én ezt látom helyesnek. Remélem segíthettem. :) 17/f
2014. márc. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
De kb már a megismerkedésünk után 3 héttel mrá "imádlak"oztunk folyton.
2014. márc. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Tibohr ***** válasza:
3 hónapja ismertük már egymást mikor bevallotam , szerencsére pont ugyanakkor estünk bele egymásba így minden nagyon jó volt :)
2014. márc. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 QueenRavenna ***** válasza:
1,5 hónap után.
2014. márc. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
csatlakozom az #5-höz, nem járnék alapból egy olyan fiúval akibe nem vagyok szerelmes :D
2014. márc. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én sem értem ezt a mai gyakorlatot, hogy elkezdenek járni, aztán vagy megszeretik egymást, vagy nem.


Megismerkedésünk után 3 nappal azt mondta a vőlegényem, hogy úgy érzi, belém fog szeretni. Akkor még volt egy párkapcsolatom, ezt meg is mondtam neki, bár az már nagyon nyögvenyelős volt. Három nappal később meg én éreztem, hogy ebből lesz valami. Egy hétre rá kimondtam, hogy szeretem, és utána ő is.

Interneten keresztül nagyon sokat beszélgettünk, szóval nem csak úgy mondtuk, hanem kezdtük egymást megismerni.

Három héttel később találkoztunk, rá egy hónapra elköltözött a volt párom. Ez már két éve történt, ma pedig már jegyesek vagyunk.

2014. márc. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!