Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ferfiak/fiuk, mit akarhat? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak/fiuk, mit akarhat? Mi az ok Es a tortenesekrol mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srac akivel 3 honapja ismerkedtem ossze ,eleinte nagyon elutasito voltam Es lemondtam a talikat,kesobb elgondolkoztam rajta Es adni akartam neki eselyt de addigrA mondta hogy aprilisban elkoltozik,kesobbi beszelgetes utan kiderult h ebben szerepet jatszik az exe akivel 8 evig volt egyutt( Azt mondta nem tudja hogy szerelmes e bele Es Ezt akarja " kideriteni")ez is indok volt h celtalannak erezte hogy talizzunk,megbeszeltuk hogy legyunk baratok,egyik nap poenkodtunk Es Azt mondta hogy " Eddig sem akartam semmit".nem irtam vissza neki erre Es 3 Oran keresztul irt sokat h ne haragudjak ,poèn volt Es rajott j vicces se volt stb Es nem irtam neki vissza,1nap mulva felhivott de nem vettem fel vegul este gondoltam hogy lehet tenyleg sak vicc volt,22-tol egeszen 6-ig beszelgettunk,Es fogadtunk vmiben,ô nyert igy egyik nap nala fozunk egyutt.De nem tudom hogy mit akar tolem mert mondta h nagyon kulonleges Lany vagyok,szimpi Es nagyon tetszek neki Es Mae sok dolgot megtett èrtem,fozni is akar nekem,nepszeru enekes mo .-on Es a koncijara is ingyen mehettem,mondta hogy Azt is eltudja nekem intezni hogy a varosban(sopron) ingyen mehessek a buli helyekre amivel persze nem èltem meg mondta h en felreertettem Es ô az elejtol akart velem komolyat Es most is akarna de most nem lehet rèszben a miatt mert nem tudja hogy exe irant erez e mèg,Es hogy o nem akar csak lefektetni Es hogy ez szerinte csak bennem van igy,meg elotte mondta hogy mindig szoljAk neki ha lemegyek bulizni Es Hatha tud jonni,Es kerdezte hogy mit szeretek csakhogy tudja hogy mit fozzon nekem,de ertitek.. Ha szerelmes a Lanyba akkor velem miert ilyen Jo? Mindig ir/Keres/olyAnlkat akar Tenni èrtem hogy Hu de miert teszi Ezeket mègis?

Nagyon koszonom a valaszokat :)



2014. márc. 2. 03:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasi hibakert ..csak telòm imadja az autocorrectet :)
2014. márc. 2. 03:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Túl hosszú, hogy elolvassam így korán reggel.
2014. márc. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2# -_-

Válaszoló :fogad el decsak úgy hogy tudod hogy csak téged szeret :) és kérdezd meg töle hogy szerete hogy csak téged szeret-e és hogy őszintn szeret-e ? Ha igent mond a többi ate dolgod

2014. márc. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia szerintem meg kéne kérdezned tőle hogy most szeretne járni veled vagy nem! mert ha nem akar, akkor nem kell hitegetni téged, ha pedig akar akkor jöjjetek össze! ha nemet mondd akkor sajnos el kell felejtened ://
2014. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!