Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sarah200 kérdése:

Két éve vagyok együtt a barátommal és tanácsot szeretnék mivel dobhatnánk fel a szexet? Egy ideje úgy érzem ellaposodott a kapcsolatunk és ezt látom rajta is.

Figyelt kérdés
Szeretjük egymást, de a kapcsolatunkba kell valami új. És a szexben is több izgatást.

#szerelem #szex.kapcsolat
2014. márc. 7. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem fogod elhinni, de keressétek egymás tekintetét s merüljetek el egymás finom s gyöngéd személésében! Közben simogathatjátok egymást akár... A másik tekintetén keresztül egészen máshogy tudod megérinteni a társad! Ha nem próbáltad még nem is tudhatod miről beszélek! Álljatok egymáshoz nagyon közel akár, érezzétek egymás illatát meg, finom érintések arccal, újjal közben... s nézzed, hogy reagaál! Ezt lehet órákig játszani s meglátod milyen gazdag világba találtok általa! Élvezzétek egymás szépséges tekintetét!!!
2014. márc. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Amit az előbb mondtak is nagyon jó...

szerintem úgy tudod helyre hozni hogy

A: vagy türelemmel vagytok és akkor elöbb utóbb vissza áll(hat) minden a régi kerékvágásba

B:új dolgot hozol be, milió 1 féle lehet a nyak kiszivástól a swinger klubba járásig...beszéljétek meg mire van igényetek... de olyan módon h mind2en biztonságba érezzétek magatok, pl ha a pasid édes 3ast akar, ne akadj ki, sőt érdeklődj ..és a részleteken se kell kiakadni.. Az egész lényege hogy kiadjátok magatokból minden perverziótokat és felgyülemlett szexuális feszültséget... és nem mellékessen ami mind2őtöknek tetszik tessék kipróbálni...


3éves tapasztalat alapján mondom ezeket ;)

(de mint mondtam a fölöttem szóló is nagyon okosakat írt)

2014. márc. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a szívedtől, hogy Ő fontos-e még neked? Ha igen, akkor keresd meg azt a minőséget magadban, amikor rajongtál érte! Ide, ebbe az érzetbe találj vissza és "onnan" cselekedj érezz iránta ismét szerelmet! Ha az egyik elkezdi, a másik nem tud ellenállni, ha szépen s izgalmasan teszed!
2014. márc. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Első válaszoló tegnap ki is próbáltuk. Nagyon szeretjük egymást!
2014. márc. 8. 10:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök a "sikernek", a hosszútávú titka ennek, hogy egy napra se felejtsétek el kifejezni, mennyire örültök egymásnak, ha ezt érzitek! És ha ez ilyen rendszeres kifejeződést kap köztetek, beindul egy olyan rajongás egymásért, amitől igaziból egyetlenek maradtok egymásnak! Sok boldogságot egymáshoz!!!
2014. márc. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!