Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy aszexualis lennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy aszexualis lennek?

Figyelt kérdés
Soha nem volt parom es komolyan soha nem akart tolem senki semmit.En negyon szerettem volna,volt rengeteg probalkozasom,de mind kudarcba fulladt. Egy ideje mar nagyon sokat csalodtam es bebeszeltem magamnak,h nem szeretnek magamnak senkit sem.A lelkem melyen nagyon szerettem volna valakit,de nem sikerult.Aztan annyira bebeszeltem magamnak ha zt tapasztaltam valosagga valt.Tenyleg nem akarok mar senkit sem,egyedul szeretnem leelni az eletem.Fantazialni szoktam neha,de amugy hidegen hagy a tema,nem erdekelnek sem a fiuk sem pedig a lanyok.OLyan mintha egy lefagyott allapotban lennek.

2014. márc. 10. 20:13
 1/8 anonim válasza:
nem vagy aszexuális, egyszerüen csak csalódodt vagy. de ez változni fog. hány éves vagy?
2014. márc. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ugy erzem a csalodasokon tul vagyok,tenyleg nem akarok mar senkit meg hidegen hagy a tema.ezt a kornyezetem is eszre veszi.
2014. márc. 10. 20:17
 3/8 anonim válasza:
szeretkeztél már? szoktál fantáziálni szeretkezésről?
2014. márc. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az aszexualitás nem egyenlő azzal, hogy nem akarsz kapcsolatot. Az aszexuálisok igenis élhetnek kielégítő romantikus kapcsolatban- csak épp szex nélkül.

A szex izgat? Kívánod a testiséget? Ez olyasmi, ami teljesen független a romantikától.

2014. márc. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak "szimplán" letört és magányos vagy. Állj fel, ha elestél, és a csalódásokkal ne törödj, hiszen mind a múlté! Próbálj meg magadnak párt találni, és ez az egész el fog múlni.
2014. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő, 17 éves vagy 73 éves a kérdező?????????
2014. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mintha a sajat sztorim olvastam volna. Ettol meg nem vagyunk aszexualisok.
2014. márc. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy aszexualis
2022. szept. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!