Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális dolog ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog ez a mi köztünk van és lehet ez talán szerelem?

Figyelt kérdés
1 éve megismertem a neten egy férfit. Neki felesége és 1 gyereke van nekem akkor nem volt senkim de közben össze jöttem egy férfival és terhes is lettem töle. A férfival akivel megismerkedtem a neten nem találkoztunk még csak beszélgettünk meg telefonáltunk egymással. mind a ketten vágyunk a másikra és többet is érzünk már mint kellene! folyamatosan rá gondolok csak vele szeretnék lenni és ezzel ő is így van. Sokszor még aludni sem tudunk csak a másikra gondolunk hogy miért így van ez köztünk és miért nem találkoztunk már hamarabb stb. Volt hogy tartottunk egy kis szünetet és nem foglalkoztunk a másikkal de 1-2 napnál tovább nem bírtuk! Igazábol csak véleményeket kérnék de normális módon ha lehet! Volt már valaki ilyen szituációba?

2014. márc. 22. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát először is találkoznotok kellene és beszélgetni. Lehet, hogy rögtön kiábrándulnátok egymásból. Vagy lehet az is, hogy csak hülyít. Vagy az is lehet, hogy csak magányos. De ez így nem normális.
2014. márc. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!