Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak arra kellek neki? Elítéle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak arra kellek neki? Elítélendő ha valaki 1-2hét után odaadja magát?

Figyelt kérdés

Tudom gáz, de kíméljetek meg a beszólásoktól. Sose csináltam ilyet, h ennyi idő után lefekszek valakivel. De úgy éreztem változnom kell ilyen téren és nem a rögeszméim szerint élni h hónapok után adom oda magam a barátomnak... elvégre már felnőtt huszonévesek vagyunk. Gyorsan zajlottak az események. már lassan 2 hónapja ismerkedünk, és 2 hete mondhatni együtt vagyunk... Rákérdeztem h jó volt e a szex (1. szex vele kocsiban volt), és mondta h durván jó.... tehát működik a kémia és kölcsönösen bejövünk egymásnak.



DE!! Sokszor eszembe jut a volt barátom, aki úgy tett a kocsi hátsó ülésén egy kapcsolat eleji randinkon: ,,ha tehetném itt helyben felfalnálak de jobbat érdemelsz minthogy egy kocsi hátsó ülésén legyen az első közös szeretkezésünk, többe nézlek egy szimpla autós szexnél... de majd később jöhet ez is"


Nem tudom megért -e valaki, de annyira változok most....

És nem tudom milyen irányba...de mindig arra gondolok h meglehet h csak arra kellek az új barátnak h kihasználjon :/ meg h 2 hét után megkapott és nem küzdött. Igaz nagyon dicsér, de ez még nem jelent semmit.



2014. márc. 31. 19:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
kocsiban? először? hány éves vagy??
2014. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Hát én nem dobtam volna oda magam, főleg nem ilyen helyzetben, de ez a te dolgod. Ha neked ez így jó, akkor ne törődj a volt barátod kijelentésével, saját magaddal kell elszámolnod, nem tartozol másoknak elszámolással. A te értékrendedbe ha ez belefér, akkor nincs gond. Ha pedig amiatt aggódsz, csak erre kellesz-e a párodnak, akkor azzal kapcsolatban járj nyitott szemmel, figyelj oda a megnyilvánulásaira és a kapcsolatotokra, mi nem vagyunk benne, így nem tudhatjuk.
2014. márc. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
24. mármint úgy először h vele először.
2014. márc. 31. 19:27
 4/23 anonim ***** válasza:

Miért nem előre kérdeztél, miért utólag ? Senkinek nem tartozol kiteregetni az intim életed, csak magad előtt szégyenkezel ha szégyenkezel, és csak magad érzed jól magad ha mégis boldog vagy. Ne mások kivánsága szerint akarj élni, mert el megy melletted az élet.

Az előző fiúd lehet azért mondta hogy jobbat érdemelsz, mert tudta hogy csak arra kellenél, és nem akar tőled semmi stabilat és sok éveset.

2014. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
67%
Hát, én akivel komolyan gondolnám a kapcsolatot, először biztos nem egy kocsi hátsó ülésén dugnám meg, pláne huszonévesen. De nem vagyunk egyformák.
2014. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

csak kíváncsi voltam ismeretlen emberek véleményére nem olyanokéra, akik elfogultak velem.


4. igen én is így gondolom ez a baj. csak néha meg azt h én vok a prüd h így gondolom.

2014. márc. 31. 19:34
 7/23 anonim ***** válasza:
Attól senki sem lesz prűd, ha bizonyos intimitást igényel a szex során.
2014. márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
67%

Amelyik nő kur--nak áll, me csodálkozzék, ha b----ák!

Nem kellett volna odaadni magad 2 hét után és akkor nem dilemmáznál most :)

2014. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

A szex nem korai volt, nem az a gond, hanem az autó.

Ha már hetekig vársz, akkor miért egy autóban? Nem értem én ezt!!!!!


Nem értem én ezeket "megkapott" és "küzdött" szavakat sem.

2014. márc. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
40%

Rather:


Ne hogy már a nő kuurv@ legyen, mert 2 hét után lefekszik. Akkor a pasi mi? Együtt csinálják. Vagy nem?

2014. márc. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!