Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindig én kérek bocsánatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig én kérek bocsánatot, még akkor is ha nem én vagyok a hibás! Ez normális?

Figyelt kérdés
A barátom egyszer sem kért még bocsánatot tőlem, pedig már ő is hibázott jó párszor, de mindig úgy állítja be a dolgokat mintha én lennék a viták oka! Én inkább bocsánatot kérek tőle hogy ne veszekedjünk. Mit kellene tennem ?

2014. ápr. 4. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Mond el neki, hogy ismerje el, hogy hibázik.

Beszéld meg neki, ne hagyd magad, ha nem jogos, ne kérj bocsánatot.

2014. ápr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Állj a sarkadra ne alázkodj meg!
2014. ápr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem ismeri be és félek ha nem teszem meg akkor nem békülünk ki :/ és mostanában elég gyakran ez van,de mindig sikerül neki kimagyaráznia a dolgokat
2014. ápr. 4. 16:36
 4/8 WheneverYouWant ***** válasza:
20%

Alárendelt szerepben vagy ennyi... ez így normális... Örülj neki hogy egy férfival van dolgod.

Sok lány ezt visszafelé követeli meg... az a nem normális. Úgy születnek a papucsok:)

2014. ápr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor fogadjam el hogy ez van ?
2014. ápr. 4. 16:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem fogadnám el, mert nem bírom, ha hülyének néznek...

Nem lesz papucs attól, hogy INTELLIGENSEN beismeri, hogy igazam van, sőt. Annál inkább férfiként nézek rá, és nem gondolkodom el azon, hogy dobom...

2014. ápr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is férfiasabb lenne ha megtenné néha..:/!
2014. ápr. 4. 17:07
 8/8 anonim ***** válasza:

"de mindig úgy állítja be a dolgokat mintha én lennék a viták oka"


Jajj de ismerős...


Éppen olyan vagy mint én. De hidd el h meg fogja szokni (ha már nem szokott hozzá)hogy mindig bocsánatot kérsz, így bármit megtehet, a saját hibáit is rád vetíti és te érzed majd magad szarul az ő hülyeségei miatt is. NE tedd!

2014. ápr. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!