Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen tanácstalan velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen tanácstalan velem kapcsolatban? Miért nem tudja eldönteni, hogy mit akar!?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítsetek nekem! Tanácsra lenne szükségem, és értelmes hozzászólásokra!


A történet: A volt barátommal 3 év 3 hónapig voltunk együtt. Volt sok veszekedés, kapcsolatunk alatt 3 szakítás, de mindig visszataláltunk egymáshoz. Ám szeptembertől decemberig hetente alig keresett, max 1x jött át hozzám. Az utolsó szakítás óta külön vagyunk. Ennek 4 hónapja. Azóta beszélgetünk még, tartjuk a kapcsolatot, de ám semmi sem ilyen zökkenőmentes.

Tehát a szakítás december 19én volt. Rá pár nappal már más csajnak "csapta" a szelet. A lánytól kapott egy hajcsatot, ami azóta is a nyakláncán van. Állítása szerint szeret még, de fél a csalódástól, hogy újra az lesz, ami eddig.

Szoktunk találkozni, ám akkor mindig arról beszél, hogy hiányzom neki, és hogy olyankor is úgy dobog a szíve, mintha első randi lenne.

De amikor a másik lánnyal találkozik a suliban, akkor ölelgeti, puszilgatja az arcát. Viszont néha úgy érzi, hogy "mi a fenét keres itt, nem ennél a lánynál kellene legyen"....

Én voltam neki az első mindenben. Nagyon szerettük egymást, és nagyon fáj mindkettőnknek.

Döntésképtelen.

Tönkretesz ezzel.

Reménykedjek? Felejtsek!?

Volt már valaki hasonló helyzetben!?

Lehet még közös jövőnk!?

Tudom, vége fogadjam el, de mit csináljak, ha egyszerűen a szívem hozzá húz, ha úgy érzem ő az a nagy Ő.. !? :(

Persze én is randizgatok, pasizok, de semmi sem oylan... :(



2014. ápr. 6. 13:08
 1/1 anonim ***** válasza:
"Lehet még közös jövőnk!? " Hát,hogyha szeretnéd, h legyen, gondolom,adsz neki egy kis időt, hogy eldöntse, mit akar, és akkor ha úgy dönt, hogy visszamegy hozzád, akkor hepaj van, azt hogyha meg nem, akkor majd jön más
2014. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!