Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről? /NAGYON...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? /NAGYON HOSSZÚ SZTORI/ Lányok és Fiúk véleménye egyaránt érdekel! (persze ha valaki elolvassa egyáltalán)

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút lassan 3 éve úgy ,hogy egy baráti társaságba keveredtünk, nem igazán beszélgettünk egymással azon az első találkozáson csak szimplán bemutatkoztunk egymásnak és szemezgettünk. 1-2 hónap múlva bejelölt facebookon és ezután rámírt és elkezdtünk beszélgetni.. konkrétan nem tudtuk lelőni egymást annyira jól eldumáltunk és egymásra találtunk.. tudni kell hogy akkoriban 15 éves voltam a fiú nem sokkal idősebb nálam.. nagyon sokat beszélgettünk egyre közelebb kerültünk egymáshoz.. néha találkoztunk ..és én 4-5 hónap beszélgetés és találkozgatás után elkezdtem érzelmeket táplálni iránta.. és ezt talán érezte is azon ahogy viselkedek vele de nem mondtam konkrétan el neki..hagytam az egészet beszélgettem vele tovább és probáltam beérni a barát szereppel.. telt az idő és már majdnem 1 éve barátok voltunk amikor egyszercsak szóba jött ez az egész.. és mondta ,hogy nem tudja mit csináljon mert szerinte életszínvonalbeli különsbégek vannak köztünk és nem akar elevszíteni barátként egy kapcsolat miatt ,én mondtam neki hogy ez engem nem érdekel .. én szeretem őt.Körülbelül 2 hétre rá egy buliban találkoztunk ahol már kínosan éreztem magam mert tudta hogy szeretem.. úgy éreztem feladom felesleges már egy reménytelen dolog miatt még ennél többet várnom.. Aznap este megcsókolt a buliban és összejöttünk nem kell gondolom mondanom hogy irdatlan boldog voltam.. nos összefoglalva 5 hónapig jártunk .. [semmi veszekedés nem volt a kapcsolatunk alatt mindig is jól kijöttünk egymással, elképesztő ,hogy mennyire összhangban vagyunk/ voltunk ].. 2012 karácsonyán szakított velem mert úgy érezte nem szerelmes és pont azelőtt álltunk hogy lefeküdjünk és így nem akart engem megbántani ,hogy lefekszik velem és azután szakít( ezt becsülöm).. Lelkileg összetörtem és szakításunk napjától kezdve nem beszéltünk egyáltalán ..nagyon nehéz volt túltennem magam rajta,megszoknom hogy már nincs velem és átélni egy nyarat úgy hogy mindenhol bele futottam bulikban,szülinapokon,bevásárlóközpontokban.. Most 2014 március 8.-án 1 év SEMMI kommunikáció után ismét elkezdtünk beszélni napiszinten, megbeszéltük hogy annyira jó barátok voltunk a kapcsolatunk előtt hogy azt érdemes lenne megprobálni helyretenni pláne hogy az neki is hiányzik és nekem is.. beszélünk.. ismét.. és én 3 év után sem tettem túl magam rajta TELJESEN.. nemtudom mit tegyek kétségbe vagyok esve valamilyen szinten.. a barátja akarok lenni de nekem ő még valahol mindig több.. nemtudnám elviselni ha most miközben megint elkezdtünk beszélni barátnője lenne... Nem tudom hogy egy ilyen "kapcsolat " után lenne -e esély arra ,hogy megint összejöjjünk és hogy lehetséges-e hogy belém szeressen?! :( köszönööm ha végig olvastad!!

2014. ápr. 12. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nos figyelj, azt mondom, hogy egy nagy szerelmen tényleg nem lehet könnyen túlesni. Van hogy évek kellenek, de ha újra elkezdtetek beszélni, az nyílván feltépi a sebeket. Én azt javaslom neked, hogy ne menj vissza hozzá. Ha ő hozza fel, akkor se, mert egyszer megpróbáltátok, és nem volt meg részéről a teljes beleadó szeretet, akkor a későbbiekben miért lenne? Az lenne a legegészségesebb, ha nem beszélgetnétek többet, mert megértem hogy nem akarod elveszteni, de barátok nem tudtok lenni. Ha régen szerelmes lett volna beléd, akkor azt mondanám hogy van esély az újrakezdésre, de így nem igazán.
2014. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen ,van abban valami amit írtál :/ De nekem szükségem volt valamilyen szinten arra hogy beszéljünk megint. Bulikban meg ha láttuk egymást mindig csúnyán néztünk egymásra meg ilyenek.. ezeket jó volt megbeszélni.. annyira a lelkitársam volt és barátom egyben.. sajnos nem találok normális fiút akinek komoly szándékai vannak és még jól is érzem vele magam.. így még nehezebb .. de most működik ez a barátok vagyunk dolog valamennyire, de van bennem remény hogy hátha lesz még valamikor valami :/ Nagyooon Köszönöm ,hogy elolvastad és a tanácsot!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. ápr. 12. 19:30
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
akkor kb ti most ilyen 18-19 évesek lehettek ugye?
2014. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen pontosan:)) !
2014. ápr. 12. 19:31
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza van teljesen (bár hosszú volt :) ) én néhány éve mikor barátnőmmel együtt voltunk utána szakítottunk utána megint összejöttünk, annyira nem volt egy jó ötlet, és nem is működött


és ha már ott tartottatok hogy csúnyán néztetek egymásra buliban akkor az nem jelent túl jót, meg miért jártatok egy helyre bulizni?

2014. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem szándékosan jártunk egyhelyre:D Nem szeretnék városokat mondani de nagyon közel lakunk egymáshoz és ő se az a Budapestre bulizni járó típus és énse.. ezért elég sokszor akarva akaratlanul is láttuk egymást
2014. ápr. 12. 19:38
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Van igazság az első válaszban is. Viszont azt semmiképp sem kérhetjük tőled hogy szakítsd meg vele a kapcsolatot. Ennek soha nem is láttam értelmét. Ha egyszer ennyire jól megvoltatok eddig is - barátságban is és kapcsolatban is -, akkor a kapcsolat megszakítása teljesen értelmetlen lenne. Persze mondják, hogy úgy könnyebb túlesni az érzelmeken, de ezt nem lehet így általánosan kijelenteni, mert személyfüggő. Van aki pont abba szakad bele, ha nem beszél a másikkal. Neked viszont szerintem nem tett jót az a nyár úgy, hogy nem beszéltetek semennyit, csak láttad.

Nem kötelező a könnyebb utat választani! Mivel fontos neked és kedveled, nem kell, hogy megszakítsd vele a kapcsolatot. :) Így viszont egy hosszú folyamat lesz, mire nagyjából semlegesen tudsz nézni rá. De szerintem megéri, ha ez fontos neked.

Az, hogy újra összejöhettek-e, az végülis rajta múlik. Lehet, hogy nagyon jól működne, lehet, hogy nem. Nyilván ezt szeretnéd megtudni.


De ez csak az én véleményem.

2014. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a tanácsot !!!!!!!!!!:) Igen az a nyár és az az 1 év nem beszélünk dolog rendkívűl meghatározó volt számomra.. Mindent megtudok vele beszélni most is .. és emlegetí ő is sokszor hogy néha olyan mintha nem is lett volna az az 1 év szünet.. semmiképpen nemtudom vele megszakítani a kapcsolatot szerintem,nekem fontos hogy beszéljek vele ,de viszont lehet jobb hogy a szakításunk után megszakadt ez a dolog.. tudom hogy akkor ennyire se tudtam volna túltenni rajta magam mint amennyire mostanra sikeredett..
2014. ápr. 12. 19:49
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen. Jól ismerem a helyzetet. :)
2014. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Megéri elolvasni?
2014. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!