Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nő mennyire tudja elfogadn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő mennyire tudja elfogadni egy kapcsolatban azt, ha a férfinak korábban voltak szexuális perverziói? Egyáltalán a nőnek van köze ehhez? (Elég durva lesz, ha nincs gyomrod hozzá, ne olvasd el! )

Figyelt kérdés

Névtelenül nem szeretném véka alá rejteni a perverzióm, elég beteges, amit nem feltétlenül tudna elfogadni egy nő, legalábbis én úgy gondolom, hogy ez konkrétan a "Jézus úristen, te beteg vagy, fordulj orvoshoz, kezeltesd magad" reakciót vonná maga után.


Arról van szó, hogy fiatal, tizenéves koromban szexuálisan vonzódtam a saját, másfél évvel fiatalabb húgomhoz. Beteges vagy sem, ezt átéltem, ezzel már nem tudok mit csinálni. Valójában már lezártam ezt a fejezetet, elég nehéz időszakom volt, mert tisztában voltam vele, hogy ez iszonytatóan beteges és erkölcstelen dolog, de ha egyszer a húgom egy gyönyörű nő volt még tizenévesen is, valamint éjszakákat beszélgettünk végig harmóniában, egymásról mindent kivesézve, ami kiváltotta belőlem ezt a perverz érzést, hát nem tudtam ezt a helyzetet megfelelően kezelni és introvertált férfi lettem huszonéves koromra. 26 évesen már úgy érzem, hogy kilábaltam ebből az igencsak abnormális sóvárgásból. A húgom felnőtt nő lett, én pedig felnőtt ember, aki kapcsolatra vágyik. Viszont ha megtudná a leendő barátnőm, hogy a férfi, aki ráhajt, egy beteges, undorító, perverz gyökér, azzal nem tudnék mit kezdeni.


A testvéremmel nagyon jó a kapcsolatunk, mert annak ellenére, hogy egy elvetemült, perverz, szаr alak vagyok, de nem tudja rólam, hogy évekkel ezelőtt betegesen kívántam őt, hogy magamévá tegyem. Akármi is történik, ettől a gondolattól képtelen vagyok szabadulni.


Egyszerűen egy ferde hajlamú beteges perverz disznó vagyok, aki akasztófát érdemelne. Nem merek szakemberhez se fordulni, mert szégyellem, hogy a saját testvérem iránt éreztem valaha ilyet, és gyötör, frusztrál ez az egész. Görcsös vagyok, nem tudok feloldódni, még annak ellenére se, hogy a húgom úgy tekint rám, mintha a saját legjobb barátja lennék. Őrlődök, és legszívesebben vízbe fojtanám magam.


Tetszik egy nagyon kedves lány, akit már két hete ismerek, ugyanúgy pörög az agyunk. Úgy képzeljétek el, hogy egy kapcsolat elkezdéséhez szinte egy apró szikra kell, most jelenleg így állunk, viszont ez jelenti számomra az egyetlen akadályt, hogy a leendő barátnőm teljesen megismerjen, hogy milyen érzéseket tápláltam korábban egy tabuszemély iránt. Mi a francot csináljak?



2014. ápr. 22. 01:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Ide pap kell
2014. ápr. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem csináltál semmit akkor kész. Tedd túl magad és cseréld ki a fejedben a rokonodat egy másik lányra akit tudsz szeretni és legyél boldog baz.
2014. ápr. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
54%
Keress fel egy szakembert, bár évekkel ezelőtt kellett volna!
2014. ápr. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

hát ez egy olyan dolog amihez hozzá se merek szólni mert nincs kellő tapasztalatom és érettségem hozzá, hogy bármi okosat tanácsoljak, csak azt tudom hogy én ezt nehezen fogadnám, és elég furán néznék rá.. az a két hét még igen kevés idő, és ahhoz hogy teljesen megismerjen egyáltalán nem elég, szóval vagy bevállalod most hogy ha ennyire zavar hogy elmondod, és akkor max azt mondja hogy akkor cső, vagy pedig vársz amíg kialakul valami, és kellő bizalom stb, és utána, és akkor nem tudom mi lesz, a lánytól függ hogy milyen.


a problémával magával ne haragudj, de nem tudok mit kezdeni :(

2014. ápr. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
34%
te beteg vagy, de legbetegebbé az tesz h ezt te be is akarod vallani a nőnek akit akarsz magadnak :D ez kész.
2014. ápr. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
El ne mond senkinek, mindenkinek vannak beteges gondolatai, de ha ezen tul vagy meggyógyultál, ez maradjon a Te titkod, ha elmondod a barátnődnek, lehet valamilyen formába kitudodik, hugod is rosszul fogja magát érezni. Ne mond el.. Olyan lány meg nincs a világon hogy ennyire kitárulkozz neki, a gondolataid maradjanak a tieid.
2014. ápr. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
szakember tud ezen segíteni egyébként, és ő ezért van, köti a titoktartás is, szóval előtte nem kellene szégyellned magad.
2014. ápr. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
6-os vagyok különben is mindenkinek vannak fantáziálásai, hülye gondolatai, amit életben senkinek be nem vallana, sőt ugy állna hozzá az agya, hogy tagadná.. nehogy elmond..ha csak gondoltál rá és végülis semmi nem történt akkor soha senkinek ne mond el. Max. egy pszichológussal probáld ezt feldolgozni, ha ennyire zavar.
2014. ápr. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem túl szigorú vagy magaddal. Semmi gond nincs azzal ha valakit szexuálisan vonzz valamelyik rokona, a gond akkor kezdődik ha ez nem zavarja. Lehet itt hőzöngeni mindenkinek hogy hú micsoda perverz, de ha belegondolnak abba az egyébként nem túl gyakori esetbe hogy olyasvalaki vonzz szexuálisan akiről nem tudod hogy a testvéred, akkor pontosan ugyanebben a cipőben jársz. Szóval lehet álszenteskedni, de én leszaroom, és neked kérdező is azt tudom javasolni úgy fogd fel mint valami teljesen természetes dolgot, amit szerintem mint kultúrált ember el tudsz nyomni.


Ti pedig gyíkok kapjátok be, én leléptem! :)

2014. ápr. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Túl szigorú vagy magaddal. A szexuális vonzalom tudat alatt dől el, nincs abban semmi, hogy a testvéred látod éppen vonzónak.
2014. ápr. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!