Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Minden jónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Minden jónak tűnik, de mégsem az?

Figyelt kérdés

Már írtam pár exes kérdést ide.Az a nagy helyzet,hogy húsvét hétfőn szakított velem volt barátnőm.Elvileg egy srác miatt.Nos a lány tegnap találkozott volna a sráccal, viszont én is hívtam iszogatni,beszélgetni,sétálni stb. A srác rám írt Facebook-on,hogy tudja milyen fontos nekem a lány, ezért lemondaná a találkát, és véletlenül inkább velem kelljen találkoznia.Így is lett. AZ EXEM...az ölembe ugorva köszöntött amikor találkoztunk, és szorított magához.Aztán végigbeszélgettünk-ittunk egy teljes napot.Hozzánk is felmentünk. Részegen mindkettőnknek kell egy egy szál cigaretta...nem tudom miért,de kell.Nos,az a helyzet,hogy a szobámban megcsókolt, és a délután folyamán megfogta a kezem,továbbá egymást átkarolva mentünk egy nagy város kört úgy,hogy be nem állt a szánk.Szinte végig nevettük.Jól éreztük magunkat.Estére még egy egy feles poharas Jägert meg egy sört megittunk egy kocsmában, ott is beszélgettünk. Hagyta,hogy megpusziljam az arcát. Ő is felém állt amikor ültem, és megölelt, fejemet a mellkasához szorítva adott a fejemre egy puszit. Aztán estére az anyja csatlakozott, mert kutyát sétáltattunk. Az anyja előtt magához szorított és azt mondta,én vagyok a legjobb fiú barátja. Na most ez kicsit nekem beütött, mert másfél hete szakítunk, most meg ez? Hétvégén bicikli túrára megyünk,tehát tartjuk a kapcsolatot. Annyira nem volt részeg, ezért nem értem,hogy miért a csók, az ölelés a puszi, a kéz a kézben, az átkarolás...összezavar érzelmileg, mert én még mindig oda vissza vagyok érte.

Még egy kis mese, elnézést. Múlt szombat este el akart menni pár új sráccal(újdonsült haverok) kocsmázgatni, de a szülei nem engedték. Én ott maradtam fent náluk este 7-től

10-ig. tíz óra előtt 5 perccel már ott tartottunk,hogy feküdtünk egymás mellett, rám tette az egyik lábát, szorított magához azt mondva,hogy szerelmesnek érzi magát, de nem belém. Aztán meg adott az államra egy puszit.

Össze van zavarodva rendesen,ugye?



#esély #csók #szerelem #ex #furcsa #zavartság #puszi #bizalom #újra együtt? #legjobb barátok?
2014. máj. 2. 09:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

csak te vagy összezavarodva de borzasztóan. senki vagy számára


nem érdekled, macika vagy akit ölelget :)

2014. máj. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
18/F 16/L :)
2014. máj. 2. 09:54
 3/13 A kérdező kommentje:
ohh :( tehát ez olyan...na ha nincs más jó vagy te is dolog?
2014. máj. 2. 09:55
 4/13 anonim ***** válasza:
kor nem számít. elmondta mit érez.
2014. máj. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

igen, kihasznál. nem lehetek barátok rögtön szakítás után.


másért hagyott el, ebből nem lesz barátság.

2014. máj. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
eszed lenne nem találkoznál többet vele. így nem érzi azt sem, hogy elveszített. nem is fáj neki.
2014. máj. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen de összezavar. Én a párja szeretnék lenni. A szakítás főleg a korábbi viselkedésem miatt történt, mert családi okok miatt teljesen idegbeteg lettem! De amint látja, megváltoztam. És ezt be is bizonyítom neki.Neki is vannak ilyen érzelemkitörései,hogy szeret, aztán mégsem. Meg nekem is.
2014. máj. 2. 09:58
 8/13 A kérdező kommentje:
Egy suliba járunk egy busszal...szinte egy órákra. Nehéz nem vele lenni. Ha meg elkerülöm egy paraszt leszek.
2014. máj. 2. 09:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Viszont a lihegő, koslató kiskutyak sem érdekesek. Az a baj, hogy túlságosan biztos benned, hogy akármit csinál ott vagy neki. Ne legyél bunkó, de ne is fuss utána. Ne keresd egy darabid, hagy keressen ő. Foglalkozz a fiú haverjaiddal, látványosan érezd magad jól velük). De azért más lányokkal ne, mert az rosszul is elsülhet.
2014. máj. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Bulizni menni fogok :) csak alapból barát/haver hiányában vagyok
2014. máj. 2. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!