Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudjam, hogy ez szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy ez szerelem-e?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek egy embert, régebben jártunk is, de sok veszekedés miatt vége lett inkább. Utána barátok maradtunk és együtt is laktunk egy ideig. Most megint randizik, én meg tökre kibuktam... még mindig szeretem?

De az az egyetlen baj, hogy szexuálisan meg nem vonz...



2014. máj. 30. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet szerelem, de ha nincs meg köztetek a kémia, a kapcsolat halálra lenne ítélve.
2014. máj. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy csak birtokolni akarod ... szexuálisan nem vonz, de másé se legyen?
2014. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem, de nem akarnék vele lefeküdni, mert őt se nagyon érdekli a dolog... Amúgy az irritál hogy mást jobban fog szeretni mint engem, rosszul esik.
2014. máj. 30. 21:10
 4/8 anonim ***** válasza:
az a bajod, hogy neked nincs senkid, neki meg lesz. és jé, őt épp meg tudnád szerezni, mert egyszer már sikerült.
2014. máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hm... valóban ennyi lenne?
2014. máj. 30. 21:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nem szerelem Cukorfalat!

Majd akkor ha úgy kívánsz valakit mint egy vadmacska, és ha rád néz vagy megfogja a kezed és a szíved majd kiugrik a helyéről.

Ha szerelmes leszel azt tudni fogod, hidd el! :)

2014. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy lányról van szó...:)
2014. máj. 30. 21:31
 8/8 anonim ***** válasza:
hihi bocsi, de akkor is hasonlókat fogsz érezni
2014. máj. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!