Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátságból szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem?

Figyelt kérdés

Ő a legjobb barátom már 4 éve, mióta megismertem. Pontosan tudja hogy mennyire szerelmes vagyok belé a kapcsolatunk eleje óta, akkor még azt mondta, hogy maradjunk csak barátok mert ő nem érez többet, de 3-4 hónapja kaptam tőle egy üzenetet amely így szólt

"Naszóval... szerintem kb vagy két hete gondolkozhatok elmondjak e neked valamit vagy nem. 4 eve vagyunk mar kb baratok es mindig csak baratkent gondoltam rad. Es par hete miota folyamatosan talalkozunk erzek valamit...Azert akarom ezt neked leirni meert mindig olyan vesztett ugykent nezel ram es olyan rossz erzes. Minden maradjon ugy ahogy volt oke? Mar sokszor megjartam ezzel... fontos h ugyanolyan legyen mint voltm aztan majd lesz valami."

Azóta többször beszéltünk már erről személyesen is de legtöbbször inkább viberen, mert ott minden nap beszélünk, mindig azt mondta, hogy még várni szeretne, mert én túl fontos vagyok neki, hogy a gyerekes hülyeségek miatt tönkremennyen a kapcsolatunk és erre rámenjen még a barátságunk is. Azt mondta, hogy Ő azt szeretné ha én lennék az utolsó kapcsolata, majd ha eljön az ideje mert Ő hozzám szeretne majd feleségül jönni. egybevágó az érdeklődési körünk tényleg mindenkinél jobban ismer engem én pedig mindenkinél jobban ismerem őt is.

(azt pedig hogy hozzám akar jönni majd feleségül azét nem gondolom, hogy csak azért mondta, hogy engem "leszereljen" vele, mert vissza hallottam már a legjobb barátnőjétől is, sőtt, a jelenlétemben közölte az anyjával is)

mit csináljak? hogy tudnám elérni hogy végre belemenjen ebbe a kapcsolatba? én már nem bírom sokáig nélküle (most lesz a 4. évfordulója annak, hogy megismertük egymást július 12.-én, valamit szeretnék csinálni aznap, szerintetek az jó ötlet lenne, ha aznap aludna itt nálam először? (szüleim tudnának a dologról bár nem lenne itthon rajtam kívül senki mert mindenki oda lesz akkor vizitúrán)

16/l

17/f



2014. júl. 2. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi most szakítottunk a párommal. Úgy érzem, ahogy a barátod írta. Ő kellett volna, hogy az utolsó legyen, mert annyira szeretem/szerettem. De elrontottuk a kapcsolatot, és már nem szeret ő engem. Első hosszú kapcsolatom volt (másfél év), elrontottam, tanultam belőle. Ha valaki mással lettem volna, akkor örülnék, hogy tanultam a hibáimból és most összejönnék a szerelmemmel, és talán örökké tartana. Tehát érthető a fiú gondolkodása. Hogy érd el hogy legyen valami? Tedd féltékennyé. Beindul a vadászösztön. Ha meg nem, akkor legalább találsz valaki mást helyette talán.
2014. júl. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, félreérthető voltam, én vagyok a fiú
2014. júl. 2. 21:06
 3/13 anonim válasza:
72%
Ennyi idősen valóban nem szabad még összejönni, mert az nem tart sokáig, valamint túl éretlenek vagytok. Főleg, hogy ennyire passzoltok. Igaza van. Ha szereted, akkor még vársz. :)
2014. júl. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyik este mikor itt beugrott egy fél órára csak úgy beszélgetni, elkezdtünk hulyéskedni aztán valahogy az ágyon kötöttünk ki ahogy "verekedtünk" én feküdtem hanyatt az ágyon Ő félig rajtam szintén hanyatt, a fejünk pont egymás mellett volt az ágyon, akkor ott valamiert nem csókoltam meg, este írtam neki viberen és valahogy ez is szóba jött, elmondtam neki, hogy mit éreztem akkor, hogy meg akartam csókolni, erre írta hogy ő is gondolkozott rajta. Ezek után megkérdeztem tőle hogy mit csinált volna ha megcsókolom, azt írta hogy visszacsókolt volna. (Amugy egy nap híján egy év és 3 hónap van köztünk, én nemsoká betöltöm a 18 at, és még nem volt kapcsolatom se, más lányra nem tudok nőként nézni csak barátként mióta őt ismerem, viszont rá meg még éveket kell várnom. Hogy lehet ezt kibírni? :O
2014. júl. 3. 22:34
 5/13 Anna:3 válasza:
100%
Ahogy mondják ilyen szoros barátság nincs fiú-lány között. Igazán nagyon passzolhattok egymáshoz ha ilyen kapcsolatot kialakítottatok. Szerintem ne várjatok, most van itt a lehetőség!:) szurkolok nektek!:)
2014. júl. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszi! :) de valami tanácsot esetleg tudnátok adni hogy hogyan tovább? Hogy kerülhetnék közelebb hozzá?
2014. júl. 5. 16:54
 7/13 anonim ***** válasza:
az a baj hogy mindketten belezúgtatok a másikba, és úgyse fog sikerülni megtartani a barátságot, akármennyire is próbálkoztok. jöjjetek össze, nem kell ennyire túlgondolni a dolgokat, nem kell máris a szakításra gondolni, csak élvezzétek egymás társaságát.
2014. szept. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én is ezen a véleményen vagyok, de Ő az aki túl bonyolítja a dolgokat, és nem tudom hogyan gyozhetném meg hogy ne arra gondoljon hogy Mi lesz HA...
2014. szept. 11. 20:37
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt pont ilyen mint nálatok. Én lány vagyok és ugyanígy voltunk 6 évig voltunk barátok, majd összejöttünk. 1 évig tartott, és a barátságunk ráment. Nem is beszélünk már egymással. Ő volt a lelkitársam, rengeteget beszélgettünk, hülyéskedtünk. El tudtam képzelni hogy vele élem le az életemet. Egy kapcsolat más. Attól hogy két ember barátként maximálisan jól működik nem biztos hogy kapcsolatban is úgy lesz sőt. Ettől fél a lány nálatok is. És az én példám is ezt mutatja.
2014. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hidd el, nagyon is működne köztünk a kapcsolat, nem tudom megmagyarázni, hogy miért, egyszerűen érzem hogy mellette van a helyem.
2014. szept. 11. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!