Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Leszbikusként vállaljátok/váll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusként vállaljátok/vállalnátok egymást a városban? Mi az ami még megengedett?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élek, Budapesten tudunk ált találkozni. Az utcán mászkálva kicsit rossz látni a szerelmes párokat összebújva...:( Főként leszbikusoktól kérdezném, ti mennyire vállaljátok fel a kapcsolatot? Csókok vagy ölelések nyilvánosan... nem akarok folyton bujkálni.

2014. júl. 8. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne bujkálj! Csak rajtatok múlik >< saját elhatározás... senkinnem szólhat bele elméletileg h mit csináltok az utcán ahogy a heteroknak nektek is szabad. Persze gyakorlatban ez már másképp valósul meg saját tapasztalat...dee meg kell tanulni leszarni. Én nem tudnék úgy mászkálni hogy "csak" barátnők vagyunk a szitu... beleőrülnék. Simán felvállalom bárhol nem érdekelnek az utálkozók. Leszarom őket utáljanak xDD aki szeret ő mellettem van és annál nincs fontosabb szóval csak nyugodtan ;)) ne tántorítson el semmi ha szeretnéd. Nem embert készültök ölni ;"D. A távkapcsolathoz meg sok sikert meg kitartást nektek meer azt is saját tapasztalatból tudom hogy nagyon kemény és iszonyat szar. 16/l
2014. júl. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szatyorka válasza:
100%

Nem vagyok a nagy nyilvánosság híve, ezért az ilyesmit inkább mellőzni szoktam. Sok az ismerős és nem szeretnék csámcsognivalót a kezébe adni egyik ellenségemnek sem. Viszont ez inkább kapcsolatfüggő.

Néha látok még pályaudvarokon is "meleg" párokat, akik vállalják. Senki sem nézi őket. Üljetek le és beszéljétek meg ketten a dolgot.

2014. júl. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pesten egyszer sem volt gondom még a kisebb érzelemkimutatásokból. :)
2014. júl. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Én nem vagyok a PDA (nyilvános .. csókok, ölelkezés stb, nem tudok rá jó magyar megfelelőt) híve, de a volt barátnőmmel mondjuk kézen fogva mászkáltunk Budapesten, nem volt belőle gond. Többen mosolyogtak is, kedvesen. :)

17l

2014. júl. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A kézfogás nekem is belefér, kevésbé tömeges helyeken néha szájrapuszi is, sosem ért még ez miatt probléma sehol :)
2014. júl. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

tapasztalataim szerint jobb nyílt lapokkal játszani, mint utat engedni a csámcsogásnak azzal, hogy titkolódzunk. Asszem pont a trónok harcában fogalmazták meg, hogy sose felejtsd el ki vagy, mert ha büszkén vállalod, nem tudják ellened fordítani. Inkább utáljanak amiatt aki vagyok, mintsem szeressenek egy álcát.


Tudatosan olyan barátnőt választok, aki már nincs a szekrényben, mert ezt a parát soha többet nem szeretném megélni.


Én simán járok kézenfogva a csajommal, sőt, szájrapuszi, öletlés és egymás ölébe ülés is belefér. Egy intimebb csókhoz már viszont félrehúzódok a társoságtól, mert ez nekem egy intimebb dolog, és igénylem hozzá azt, hogy csak egymásra figyeljünk.

2014. júl. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz!:) Az tuti hogy most adtatok egy adag erőt, szeretem és senki nem szabhatja meg kit szeretek, szóval nem bujkálok.
2014. júl. 10. 11:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi is távkapcsolatban élünk a barátnőmmel. Volt már, hogy nyilvános helyen csókolóztunk és megfogtuk egymás kezét, de csak akkor ha nem nagyon voltak emberek körülöttünk. Én is utálom a bujkálást, de még nem merjük felvállalni mindenki előtt a kapcsolatunkat...
2014. júl. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ölelések, fejem a vállára hajtása előfordul, de előtte terepszemlét tartok, nincs-e valaki akit ez nagyon kiakaszthatna. Például ha van közelben gyerek akkor sem, mert nem tudhatom a szülő mit szól hozzá.
2014. júl. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!