Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsalásnak számítana?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számítana?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom március végétől június elejéig. Régebben (augusztustól novemberig) találkozgattam (4en szoktunk találkozni; az ő haverja meg az én bnőm) egy sráccal akibe szerelmes voltam, de csak haverok voltunk. Május elsején taalálkoztam a "régi" sráccal a megszokott körben. Rá két hétre megint és látszott, hogy izzik a levegő közöttünk, de semmi komoly nem történt közöttünk. Csók sem volt.

Erről a két találkozásról a barátom persze nem tudott, azt hitte, hogy otthon vagyok.

Szakítottunk, másnap volt a "régi" srác születésnapja és akkor már kavartunk, de ez nem lényeg, csak hogy tiszta legyen a dolog.

Ma viszont azzal vádolnak, hogy megcsaltam, mert valaki utólag elmondta neki és hiába mentegetem magamat egyre inkább kezdem azt érezni én is, hogy igaza van. Szerintetek?



2014. júl. 30. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Igaza van 1 rossz ribike vagy.
2014. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kerida ***** válasza:

1. akkor már szakítottatok nem?

Akkor nem megcsalás


2. Kavarásnak nyögés a vége. Ilyen esetkeben szokott jönni az én nem tudom most mi van... velünk, közöttünk, terhesség... szóval egy teljesen bizonytalan helyzet.

Ha ezt fel bírod dolgozni akkor hajrá. De ha nem akkor inkább ne kezdj bele.

Mint a cukrászdába: ha megrendelted a sütit egyed, de ne turkáld szét.

2014. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kerida ***** válasza:

3. Amúgy meg az exnek semmi köze hozzád.


4. Ha még ennyire gyerek vagy a párkapcsolatokhoz, akkor én nem erőltetném a témát.

2014. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
második: szerintem nem igazán érted a kérdést. nem arra értem ami utána volt, hanem arra hogy találkoztam vele a tudta nélkül. egyébként meg értek a kapcsolatokhoz és nem is érdekel hogy az exem mit gondol de bogarat ültetett a fülembe és kezdem elhinni hogy rossz ember vagyok
2014. júl. 30. 14:21
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez még nagyon nagyon a határ felülete a megcsalásnak sokkal inkább csak szemét dolog hogy kb gyorsan szakítasz vele hogy a másik sráccal kavarj meg persze ember kérdése hogy szerintem ha két ember szakít nem hiszem hogy a megszokott dolog hogy másnap új emberrel kavar már az biztos hogy ha valaki emiatt rosszat feltételez rólad vagy elkezd nem bírni nem feltétlen mondanám jogtalannak :)
2014. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor lett volna megcsalás ha jártatok volna még.

Hahahaha

Az első válaszoló pedig csak hülyeséget írt, csúnya vagy trollkodik vagy nincs jó passzban. :)

2014. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szakítottunk, másnap volt a "régi" srác születésnapja és akkor már kavartunk, de ez nem lényeg, csak hogy tiszta legyen a dolog.

Nem lényeges? Dehogy nem.

Am nem csaltad meg mert szétmentetek,csak könnyűvérű vagy hogy a legelső kanra rá is repültél,tökmindegy hogy szereted-e.

2014. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 omba ***** válasza:

Nem megcsalás, hiszen semmi sem történt...


"a barátom persze nem tudott, azt hitte, hogy otthon vagyok. "


- ez is csak szimpla hazugság, akár egyenesen ezt hazudtad neki, akár ha csak ebben a tévedésben hagytad.

2014. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Kinek honnan kezdődik a megcsalás. Nyugtathatod magad, sajnos a szemembe már akkor megcsaltad, amikor engedted, hogy kikezdjenek veled... Ha az nem lett volna, lehet most a fejed se fájna. Egyik kapcsolatból a másikba..az meg elég ajjas. Ráadásul egyik nap az egyik ölel, másik nap meg már a másik? Sry
2014. júl. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!