Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig tud kitartani szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tud kitartani szerintetek?

Figyelt kérdés
a pasimmal már lassan fél éve vagyunk együtt, és még nem feküdtünk le mert várni szeretnék még a sz. vesztéssel .. a sexen kívül előjáték és petting megvolt már többször is, de én még várni szeretnék .. vajon meddig tart ki melettem? Már tudom és érzem is, hogy többet akar és megért, hogy várni szeretnék .. Mivel tudnám megnyugtatni, hogy ne legyen szomorú amikor együtt vagyunk és épp úgy érzi magát, hogy többet akar?

2014. júl. 30. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2014. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy normális srác képes várni. Azt, hogy meddig viseli el csak rajta áll.
2014. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16, ő 18
2014. júl. 30. 22:07
 4/6 anonim ***** válasza:
én simán kibírnám most 23évesen is. max szolnék h néha napi 2x is kéz-száj + nyelv munkálhatsz. de én is megcsinálnám "neked" azaz páromnak amiket kér bármit.
2014. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha tényleg szeret, megvárja, amíg készen áll rá. Ha elkezd zsarolni, hogy ő már nagyon szeretné, és elhagy, akkor hagyd hogy menjen, mert nem szeret igazán. És az első amúgy sem a legkellemesebb élmény, mert általában fájdalommal jár. Ezért kell, hogy igazán akard, mert csak akkor marad meg mégis pozitív emlékként.
2014. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyetértek az elottem szoloval, énis várnék a barátnomre bármeddig amég készen nem áll o is.
2014. júl. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!