Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A fium cigizik. Hogy szoktassa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fium cigizik. Hogy szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
Már kemény 6éve ,de még nagyon fiatal hozzá.13éves (én 14 vagyok) A szülei megengedik neki .DE én egyszerűen a szagától is undorodom és nem szeretném ,ha ezzel kicsinálná magát..Aztmondja tudja ,hogy zavar engem és sajnálja ,de nagyon nehéz rola le szoknia és nem is tud.Kérlek segítsetek.

2014. júl. 31. 22:18
 1/9 KnightBalazs ***** válasza:
7 éves kora óta cigizik?!?! És te képes vagy egy ilyen gyereket szeretni? Sok sikert.
2014. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szakíts vele ha nem szokik le kb 40 évers koráig huzná amugy is szóval nem lenne életre szóló kapcsolat
2014. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

7 éves kora óta cigizik és ezt a szülei hagyják? :o

te nem fogod tudni leszoktatni amíg ő nem akarja igazán

2014. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát én 8 év után szoktam le magamtól, mert a barátnőm fontos volt nekem. Ha mondta volna, valószínűleg nem tettem volna. Idővel ha elég fontos vagy neki leteszi magától is majd. (remélem segítettem)

18f

2014. júl. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 RRR ***** válasza:
szivarozz melette
2014. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 RRR ***** válasza:
*mellette
2014. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Aaron99 válasza:
majd leteszi magától ha baszogatod érte sose fogja :)
2014. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem fogok vele szakítani mert nagyon nagyon szeretem és soha nemtalálnék még egy ilyen pasit. és köszönöm a válaszokat.remélem hamar leteszi
2014. júl. 31. 22:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Vagy keress helyette nem dohányzót, vagy ne panaszkodj.


Le nem tudod szoktatni ha ő nem akarja, és nem is szép dolog. Ha nem fogadod el úgy ahogy van, akkor nem kellett volna összejönni vele.


Utólag ne akard megváltoztatni.

2014. júl. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!