Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Itt mostmár komoly probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt mostmár komoly probléma van. Mi francot kéne csinálni vele hogy kiszeressen belőlem? (részlet lent)

Figyelt kérdés
Amikor felvételiztem anno nagyon régen a gimimbe, ott beszédközelbe, majd megismerkedtem egy lánnyal, akkor még olyan kis fiatalos volt és az újdonság erejével hatott, ezért mondjuk hogy "tetszett"..azóta 3 év telt el, és kiderült hogy agyilag nagyjából egy ötödikes, testileg hiába 11.-es, és ezzel párhuzamban úgy meg is csúnyult, levágta a haját, lerágta a körmeit, elhízott. Eddig kétszer vallotta be hogy szerelmes belém, sajnos egy helyen dolgozunk a nyáron és idegesítő ahogy önakaratom ellenére ölelget, simogat, nekemdől...Facebookon ismétcsak naponta ír mindenfélét és posztolgat rólam...3 éve szenvedek vele, és teljesen alátiporja a kapcsolatépítési morálomat, mindig elbassza hogyha bepróbálkozok egy lánynál...egyszer már lekoptattam, de visszajött. Ráadásul habár most nem egy gimiben vagyunk, de át akar jelentkezni oda ahova én. Azt már nem tűrném, kérlek adjatok tippeket. Köszönöm! -M

2014. aug. 2. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Olvass be neki, de úgy rendesen, hátha észhez tér.
2014. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg vele beszélni. Esetleg beszélj az iskolapszichológussal.
2014. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

fú bas.ki nehéz dolgod lehet

szerintem is olvass be neki

2014. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én lány létemre nem irigyellek.

Szerintem először beszélj vele őszintén, hogy zavar Téged, amit csinál, és mondd el neki, hogy Te nem akarsz tőle semmit az ég világon. Fogalmazz világosan, érthetően és egyszerűen (az alapján, hogy írtad, hogy nem egy lángész)!

Ha még ezek után is ugyanezt folytatja, nem fogja fel és nem hagy békén, akkor olvass be neki keményen. Csak arra azért vigyázz, hogy később nehogy bosszút álljon, ha ilyen típus.

2014. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1. megoldás: mond el neki, h te nem akarsz tőle semmit és hadjon békén, (ha ez nem jön be)

2. megoldás: mond el neki ugyanezt, csak keményebben, (ha ez sem jön be)

3. megoldás: sértsd meg, de úgy igazából, mintha dühös lennél rá.

2014. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! A hatalmas sértéssel próbálkoztam, leégettem egy egész busznyi diák előtt hangosan, és egyfolytába ellöktem meg kiabáltam aznap, de neki összvissz 2 nap kellett, és bú elfeledve -.- Beolvasni neki és elküldeni nem célszerű, mert tud rólam olyan dolgokat amikkel nagyon csúnyán vissza tudna vágni...:(
2014. aug. 3. 11:42
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor próbáld meg kiábrándítani magadból valahogyan.
2014. aug. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Kérd meg az osztályfőnökét hogy beszéljen vele.
2014. aug. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Az előzményeket olvasva szerintem az lenne a legjobb megoldás, ha meg probàlnàd össze hozni valakivel! Mert úgy látom már semmi sem hasznàl!
2014. szept. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!